Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Dokładki przedlift a polift ?

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Dokładki przedlift a polift ?

Post autor: krisss111 »

link, może by i trybił, ale jak się go wkomponuje w zdanie, to go nie wychwytuje. skopiuj cały z przeglądarki i najlepiej dawaj po enterze, to będzie działał
a co do kompletnych zderzaków z tego duraflexu, to przejrzałem to co mają na jebaju i szczerze tylko jeden mógłby mi podjeść, ale też nie na 100%, no tak na 70%

taki trochę przerost formy nad treścią.
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dokładki przedlift a polift ?

Post autor: addamah »

http://www.showoffimports.nl/home.php?cat=254" onclick="window.open(this.href);return false;

A które z tych są fajne do hanek -ten link już na forum był.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Dokładki przedlift a polift ?

Post autor: krisss111 »

jak dla mnie to bardzo podobne do tych z Ebaya, i niestety żaden mi się nie widzi, wszystkie trochę przekombinowane. gdyby wykonali taką jakby replikę ale oryginalnego zderzaka połączonego z dokładką (taki monolit) to byłby najlepszy wzór, no ale takich nie ma, praktycznie w każdym coś jest nie teges, jeśli kształt nie jest wyolbrzymiony, to otwory na siateks są albo za wielkie, albo jest ich za dużo, albo w ogóle są nie w tycz miejscach w których powinny.

czyli żaden, no ale są gusta i guściki
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
moondravsky
Posty: 246
Rejestracja: 08 kwie 2013 10:50
Auto: CG2 2001
silnik: 3.0
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Dokładki przedlift a polift ?

Post autor: moondravsky »

mam jeszcze pytanko. W styczniu planuje zamówić dokładki z ebaja do mojego polifta.
dokładnie takie:
http://www.ebay.com/itm/01-02-Accord-2d ... 0215816%26" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale przeglądałem dużo fotek accordów z usa z dokładkami i zauważyłem że wszystkie polifty mają tą dokładkę na przód a tylną już razem ze zderzakiem z przedlifta. Czemu tak robią? Ta tylna dokładka z ebaja nie pasuje czy jakaś brzydka jest czy co? Bo jak coś to zamówie tylko przednią do polifta z ebay i kupię zderzak przedlift w polsce i wtedy progi i dokładka tył od stoska. Tylko ciekawi mnie jaki jest w tym problem że wszyscy zakładają tylny zderzak z przedlifta by mieć dokładkę a nie ukrywam że wolałbym zostać przy zderzaku jaki mam(polift)
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Dokładki przedlift a polift ?

Post autor: krisss111 »

czy ja wiem, czy ona wygląda źle... :? ciężko stwierdzić. mi ostatnio też chodziło po głowie, żeby pokombinować ze zderzakiem z przedlifta + dokładka, ale jak już miałbym z tym walczyć to szukałbym tylko i wyłącznie USDM zderzaka.
jak zamówisz tą "niby" do polifta i nie będzie Ci się podobać to ją od Ciebie wezmę :-D
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
ODPOWIEDZ