Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

REX J30A1

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: REX J30A1

Post autor: SzwedziuZGR »

Kierownica wygląda spoko jak dla mnie nie to tego auta ale wykonanie wygląda dość zacnie. To by bardziej do VII Coupe pasowało.

Powodzenia z modami.
Awatar użytkownika
farmi
Posty: 274
Rejestracja: 18 mar 2015 06:05
Auto: CG4 01 AT
silnik: F20B7
Lokalizacja: Polska

Re: REX J30A1

Post autor: farmi »

wykonanie dobre, ale moim zdaniem zbyt kosmiczne; ) chyba najlepiej pasowałaby do civica ufo :ugeek:
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Z modami to juz wiele raczej nie bede dzialal. Teraz trzeba sie zaopatrzyc w jakiegos Cifa z przeznaczeniem na glupoty. Koniec sierpnia wybieramy sie z kumplami z Nurburgring. Tourist Drive trzydniowy :twisted:

Najblizej mi do 6 gena, lub 7. Z czasem zapakowac tam K serie. Na start 1.6 nawet starczy. Auto typowo do zapier....nia wiec nie musi byc wizualnie lalka. Inne priorytety. Jak wyladuje tym na bandzie to nie bedzie zalu. Zobaczymy, czas pokaze. Tak czy siak trzeba po lekku sledzic civicklub.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: REX J30A1

Post autor: maxel »

O,to kierownicę już będziesz mieć sportową do przełożenia do civica ;)
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Inny wieloklin :lol:

Cif ma byc budzetowy. Przynajmniej na poczatku. Pozniej chcialbym grubszy projekt z tego zrobic.
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: REX J30A1

Post autor: escone »

Kierownica i ogólnie wnętrze bardzo mi sie podoba... W kierownicy jedynie zlikwidowałbym te guzy na dole.
rexio pisze: Najblizej mi do 6 gena, lub 7.
Brat ma na sprzedaż ładne EP2 jakbyś chciał
Obrazek
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: REX J30A1

Post autor: MuzykGrzes »

Oczywiście o cifka się rozchodzi:
Tu się wypowiem bo temat silników to raczej mój temat ,a dokładniej silnik do danej budy. Może mam staroświeckie przekonania ale do VI gena nigdy bym nie wsadził K serii bo raz silnik słabo reformowalny a na serii kiepsko jeździć K20 to muł kompletny a i K24 też nie najlepszy.
Do VI gena B seria bez większych problemów ,B16/18 bo jak ma być do szaleństw ewentualnie H22A5 lub 7 oczywiście przejście na ODB1 i ECU P28/30/72
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

escone, szukam strupka jakiegos. Ten widac ze dbany a co za tym idzie pewnie kasa nie moj target. Ale napisz pw jak cos. Dzieki.

Muzyk - k seria moim zdaniem to pancerna baza do modow. Kumpel wlozyl to do 5gena. Zobaczymy na NR jak to jezdzi. Z tym ze on za swap daje gruby hajs i robi kompleksowo.

B18C4 mozna wsadzic do 6 dosc bezproblemowo. Takie cos tez wchodzi w gre.
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: REX J30A1

Post autor: MuzykGrzes »

B18C tańsze niż K20 z kompletną wiązką i kompem. Poza tym nie trzeba jak w przypadku K serii pozbyć sie wielu usprawnień silnika bo jeśli chcemy modować na niereformowalnej K serii to jedyne ECU do jego obsługi to kompy ODB1 a tam wysokie koszty żeby nabyć ECU z Knock senorem P30 lub P72 a i tak nie ma pewności że będą miały dodatkową płytke do jego obsługi.
Robienie K20 bez czujnika spalania stukowego to jak zabawy w błocie ten silnik ma 4 cewki dla zapłonu a nie aparat jak wcześniejsze serie i to powoduje że jedyne mody to Hondata a to już koszty porównywalne z cena K serii.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Mirko
Posty: 25
Rejestracja: 13 paź 2012 13:05
Auto: Prelude
silnik: 2,0

Re: REX J30A1

Post autor: Mirko »

Auto robi mega wrażenie 8-)
Zablokowany