Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Charlie CG4

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Charlie CG4

Post autor: Prywo »

w końcu 8-)
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
seba2213
Posty: 283
Rejestracja: 25 lip 2014 21:15
Auto: Accord Coupe VI
silnik: V6
Lokalizacja: Śląsk

Re: Charlie CG4

Post autor: seba2213 »

Bardzo ładny egzemplarz
Awatar użytkownika
TheRealCzarls
Posty: 120
Rejestracja: 22 mar 2013 17:38
Auto: cg4
silnik: 2.0
Lokalizacja: wwa

Re: Charlie CG4

Post autor: TheRealCzarls »

witam wszystkich serdecznie i dziękuję za miłe przywitanie :D
Prywo pisze:w końcu 8-)
fakt, troszkę przysnąłem z tematem ale dlatego że coupetka była totalną serią i nie było by o czym pisać w moim temacie :D
mam nadzieje że teraz troszkę będzie się więcej działo. Postaram się wszystko uzupełniać wraz z foto relacją.
Chciałem dodać że czeka mnie w tym roku jeszcze wizyta u lakiernika bo chciał bym poprawić tylny zderzak oraz parę pierdułek które mnie trapią.
Dodatkowo muszę odświeżyć lakier na felgach i zastanawiam się czy zmienić kolor np na jakiś jasny grafitowy albo coś podobnego, czy po prostu odświeżyć felgi na kolor oryginalny?
Mile wysłucham wszystkich opinii co do koloru felg. Boje się tylko że przy szarym czy tam grafitowym kolorze te 17ki zginą w nadkolach i nie będzie ich widać.
Co do gazu lovato to u mnie też wszystko dobrze się sprawuje, nie mam z nią problemu, ale tak, olej mi żre i muszę tego pilnować! Czy to jest od tej instalacji?
I jeszcze pytanko a propo rozrządu, motogajdy powiedzieli mi 350 zł za jego wymianę, czy to jest standardowa cena za taką usługę? Części mnie taniej wyniosą niż założenie :D
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Charlie CG4

Post autor: addamah »

Ile gazu ci pali -w mieście , w trasie . :?: (czy już sprawdzałeś )
U mnie olej żere ,ale kiedy cisne "Cystą"-autostradą 150-190- wtedy żere konkretnie -przy jeździe do 130 na 5tyś km 0,5 dolewki :o
Fele jaśniejsze od budy 8-) powiększą koło
Ostatnio zmieniony 04 lut 2015 16:33 przez addamah, łącznie zmieniany 1 raz.
qba11
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2014 23:31
Auto: Accord 98-03
silnik: 3.0

Re: Charlie CG4

Post autor: qba11 »

Bardzo ładna coupeta ;) Nie mogę się doczekać jak założę twoje Ronale 18 do mnie. Zresztą już moje :D

Co do koloru to fajnie by wyglądały gdyby je delikatnie sciemnić, taki grafit jak opisałeś. Rant koniecznie zostawić bez malowania tylko go ładnie wypolerować.

Dopiero teraz zaważyłem, że CG4 miały 4 śruby ;P
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: Charlie CG4

Post autor: przemek »

ja płaciłem 250 za rozrząd, ale Wy w WWA macie innych stawki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Charlie CG4

Post autor: Lebow »

Ładnie się prezentuje.
Popraw tylny zderzak i będzie miodzio.
Co robiłeś przy zawieszce i przy konkretnie jakim przebiegu.
Awatar użytkownika
TheRealCzarls
Posty: 120
Rejestracja: 22 mar 2013 17:38
Auto: cg4
silnik: 2.0
Lokalizacja: wwa

Re: Charlie CG4

Post autor: TheRealCzarls »

lebow pisze:Popraw tylny zderzak i będzie miodzio
taki jest plan ;) jesli chodzi o zawieszenie to przy przebiegu ok 190 tyś wymieniłem sworznie dolne i jeszcze pare pierdułek (dokładnie nie pamiętam, nie zapisuje tego). Dodatkowo wtedy zregenerowałem tylny lewy zacisk hamulcowy (bo się zablokował). Przy 208 tys km (grudzien 2014) wymieniłem wszystkie 4 amorki bo stare już padły. Na przód wpadły KYB excel-g, na tył wleciały Tokico (dzięki Edi). Przy okazji wymieniłem łączniki stabilizatora oraz gumki stabilizatora. Reszta była ok.

addamah - do butli wchodzi mi 32 litry i w mieście przejeżdżam 250-275 km, w trasie na luzie ponad 300 km robię (niestety tylko raz miałem możliwość sprawdzenia), a Tobie jak wychodzi ze spalaniem?
qba11 - zakładaj te 18ki i pochwal się jak leżą, jestem bardzo ciekaw :)
przemek - dzięki za info ;)
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Charlie CG4

Post autor: addamah »

Miasto -do 280 km, w trasie niedawno sprawdziłem jak jechałem do Nadarzyna przy 120km/h 360km zasięgu -przy takiej samej butli jak masz ty-niestety różnica mocy bardzo wyczuwalna w gazie ,a benzynie.-ale za to taniocha jest. :idea:

-zrób zdjęcie komory silnika -jak możesz.
Awatar użytkownika
TheRealCzarls
Posty: 120
Rejestracja: 22 mar 2013 17:38
Auto: cg4
silnik: 2.0
Lokalizacja: wwa

Re: Charlie CG4

Post autor: TheRealCzarls »

siema wszystkim 8-) co u Was słychać?

U mnie gitara, zmieniam zawód i jemu głownie poświęcam mój czas i dlatego tak rzadko bywam. Co do coupetki to wszystko ma się dobrze. W wakacje zrobiła podróż do francij (cały trip 5tyś km) i sprawiła się wzorowo. Co do felg to ich nie malowałem tylko w miarę umiejętności postarałem się je odświeżyć. Tylnego zderzaka też jeszcze nie poprawiłem gdyż wpadła mi do głowy inna koncepcja. Obrysówki też jeszcze czekają wraz z tylną USDM blendą. Ale za to wpadło parę innych fantów do auta ;)
STAN LICZNIKA: 224tyś

UPDATE:
(213 tyś)
- na bieżąco wymieniane płyny, filtry, świece, rozrząd…
- wleciały nowe oponki Bridgestone adrenaline re002; przód 215/45, tył 225/45
- większy zestaw hamulcowy (320mm)
- kiera z tempomatem od s2000
(221 tyś)
- kolektor wydechowy
- tłumik końcowy


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

za jakiś czas wpadną kolejne ciekawe fanty, pozdrosy ;)
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016 00:39 przez TheRealCzarls, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ