Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Witam

Napisz coś o sobie, a później dodaj foty swojego accorda w dziale "Mój Accord"
d0kt0r
Posty: 14
Rejestracja: 05 kwie 2015 00:59
Auto: Civic EG6
silnik: D15Z6+
Lokalizacja: Szczecin

Witam

Post autor: d0kt0r »

Witam! Przymierzam się mocno do zmiany auta z Civica (prawie EG6) na Accorda VI Coupe i poszukuję zadbanego egzemplarza- najlepiej 3.0 i oczywiście bez LPG :)

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: krisss111 »

Cześć.... Powodzenia w poszukiwaniach
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2003
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Witam

Post autor: MuzykGrzes »

O i zaczynam rozumieć dlaczego ten wpis jest "oczywiście bez LPG" ,tu większość miała bądź nadal ma jakiegoś cifka który niewiele pali. Accord to nie cifek, inaczej jeździ i więcej pali, nie kupuje się go do jazdy po zakupy bo najlepiej sprawdza się na trasie. Waga auta sprawia że nawet 3 litry V6 nie zbierze się ze świateł jak "prawie EG6" .Nie mniej jednak Witamy.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
d0kt0r
Posty: 14
Rejestracja: 05 kwie 2015 00:59
Auto: Civic EG6
silnik: D15Z6+
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam

Post autor: d0kt0r »

MuzykGrzes - i tu muszę Ciebie zmartwić. Chce się przesiąść na Accorda bo Civic jaki jest to każdy wie- 1 tona masy, dużo mocy ale przy tym mega głośny, mało wygodny i już po prostu stary. Szukam w tym momencie już wygody, ciszy w środku i jednak trochę wyższego samochodu niż te gokarty :) Co do spalania- jestem tego świadomy dlatego szukam V6, co do gazu- nie jestem do niego przekonany, nie znam się na nim kompletnie i czuję, że mógłbym przy zakupie wtopić pieniążki no chyba, że akurat ktoś mi poleci jakiegoś nawet z gazem, który jest na pewno zadbany.
Awatar użytkownika
seba2213
Posty: 283
Rejestracja: 25 lip 2014 21:15
Auto: Accord Coupe VI
silnik: V6
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam

Post autor: seba2213 »

cześć szybkiego znalezienia
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2003
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Witam

Post autor: MuzykGrzes »

To mnie raczej pocieszyłeś tym że wiesz po co ci Accord bo niewielu ,ale jednak szuka tej coupe tylko dlatego że myśli że V6 pozamiata na drodze inne Hondy :P Co do gazu jak sam napisałeś wiekowo te auta w stosunku do EG czy EJ i silników D serii są już całkiem inne. Zastosowany czujnik spalania stukowego zabezpiecza silnik przed źle wysterowaną instalacja LPG a najczęściej stosowane instalacje sekwencyjne są całkiem bezpieczne dla tych silników. A dwa ekonomia V6 z na przykład średnim spalaniem 15l LPG to w przeliczeniu 7 l PB cenowo.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: Witam

Post autor: przemek »

Hi 5! :mrgreen:
sprawdź to ;) http://www.olx.pl/i2/oferta/honda-accor ... d310ce5f6d" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
d0kt0r
Posty: 14
Rejestracja: 05 kwie 2015 00:59
Auto: Civic EG6
silnik: D15Z6+
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam

Post autor: d0kt0r »

Rozmawiałem w tygodniu z właścicielem, dostałem w czwartek zdjęcia co do zrobienia a w piątek dostałem od niego informacje, że już nieaktualne bo sprzedała się chociaż z otomoto jeszcze nie ściągnął ogłoszenia...
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam

Post autor: Edi »

Witaj :)
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam

Post autor: Piter »

cześć :) Co do LPG to nie ma się czego bać - pod warunkiem, że będzie to porządna sekwencja na sprawdzonych klockach. Wtedy poza tankowaniem zapomnisz, że masz gaz.
ODPOWIEDZ