Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Trojan »

No nie wiem czy Sava to dobry wybór :roll: , nie miałem styczności.
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: figo »

słyszałem że też nie najlepsze, ale osobiście nie miałem z nimi do czynienia.
HR
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Trojan »

Normalnie wszystko ładnie pięknie dopóki nie zacznie padać i chce się jechać jak inni ... a tu klops ,fura na zakrętach ucieka.., no ale może nie ,poczekamy na opinie. :)
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: jerek »

no najlepsze to napewno nie ale nie chinskie ani nic w tym wypadku a znow nie przesadzajmy ze kazdy jezdzi na bridgestonac dunlopach pirelli continentalach itd i na zadnych innych sie juz nie da . Czytałe po necie to własnie pisali ze dobrze na mokrym sie zachowuja.

Np. do tej pory miałem na przodzie jakies opony Meteor bo takie były jak kupiłem felgi i tez pieron wie co to jest , a w sumie nie miałem do nich żadnych zastrzeżeń

http://www.opony.com.pl/testy-opon-letn ... =1,47,4222" onclick="window.open(this.href);return false;
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: STomasz »

Ja jak będę kupować to chyba zdecyduje się na nankang NS-20, maja dobre opinie i 225/40 R18 kosztują około 300 za nówkę sztukę, lepsza taka nowa, niż jakaś firmowa używka która ma kilka z 5 lat...
http://www.oponeo.pl/model-opony/nankang-ns-20" onclick="window.open(this.href);return false;
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Trojan »

STomasz pisze: lepsza taka nowa, niż jakaś firmowa używka która ma kilka z 5 lat.
Jestem zupełnie innego zdania ale to Twój samochód.
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: tomiek »

To chyba lepiej dołożyć stówkę na sztukę i kupić np. T1R...
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: audiotone »

Trojan pisze:
STomasz pisze: lepsza taka nowa, niż jakaś firmowa używka która ma kilka z 5 lat.
Jestem zupełnie innego zdania ale to Twój samochód.


Popieram Trojana ;)

Na początku miałem nową chińszczyznę czy tam inne badziewie i było kulawo , właściwości jezdne koszmar... , potem tylko używki ale najlepsze jakie tyko są, używkami nazywam także oponę 1-2 tygodniową , mam po prostu dostęp do dobrych używek i tak będzie już ;)
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: marcin »

Trojan pisze:
STomasz pisze: lepsza taka nowa, niż jakaś firmowa używka która ma kilka z 5 lat.
Jestem zupełnie innego zdania ale to Twój samochód.
A dajcie spokój... wiadomo że jakieś badziewie typu Nexen, Wanli, Goodride itp to jest śmietnik, ale po pierwsze - markowa opona nie znaczy że będzie dobra (np. Pirelli P6000), po drugie - fizyki się nie oszuka. Zawsze kupuję nowe opony i co roku jestem zaskoczony jak się pogarszają, szczególnie odczuwa się to na zimówkach. Najgorszy przykład - Corrado i zakupione Bridgestone Potenza RE050A po drobny tys. za sztukę... jedna z najlepszych opon do szybkich aut. Auto mało pojeździło, opony szybko się zestarzały, po 4 latach już było kiepsko na mokrym, a po 6 dramat nawet na suchym. Mielił mi kołami nawet przy 100km/h. Zakupiłem nowe, kilkutygodniowe Federale - za 1/3 ceny Bridgestone i niebo a ziemia, wrzucam drugi bieg i już skleja. Mimo że opona gorsza, to wiek robi mega wielką różnicę!

Zresztą - pomyślcie skąd się bierze rynek opon używanych... oczywiście część jest takich, że ktoś zmienił auto, ale rynek jest ogromny i na ogół są to opony które wcześniejszy właściciel uznał za bezużyteczne dla niego, bądź co gorsza jakieś powypadkowe (mniejszej lub większej skali).
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2013 19:03 przez marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
ejec
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2010 14:54
Auto: Accord 99
silnik: f20b5
Lokalizacja: RSL

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: ejec »

Dokładnie. Miałem opony z dotem 04 05 które już pogoniłem były nowe leżakowane na magazynach. Masakra umiały zapiszczeć nawet jak zapinałem 3 a mam 2.0 :D Teraz mam nowe tzn 2011 i bez porownania ;)
Zablokowany