Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Niecodzienne spotkania

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: Piter »

A ja dzisiaj napotkałem srebrne CG4/CG2 skręcające z Woronicza w Samochodową ok. 13ej. Kierownik chyba mnie widział, przynajmniej spojrzał w moją stronę :)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: KOko »

Ostatnio w Białymstoku widziany zielony sedan Acco VI gen USA ze złotymi emblematami ( nie wiem czy był taki gold edyszyn ). Koleś mnie zauważył i próbował dogonić.. ale co taki tapczan może przy coupecie :lol: joke ;) podobał mi się.. szkoda, że pewnie o forum nie ma pojęcia...
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: Bonio »

Koko były w goldzie. Kupety też.
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2104
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: QuicksilveR »

Kto lata zieloną CG4 na blachach WWL, na oryginalnych 15-calowych felgach? Często widuję rano ok. 10 na Al. Wilanowskiej, jak przecina Puławską.
No i ostatnio, przy Galerii Mokotów, migaliśmy sobie światłami... chyba z TheRealCzarls, ale pewności nie miałem. :oops:
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: Piter »

A ja z kolei w sobotę jechałem przez chwilę Puławską za ciemnozielonym CG2 na szwajcarskich blachach - podejrzewam jakiś nowy nabytek :) Ciekawe czy zawita na forum :)
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: Mlody98 »

Dziś przelatywałem z Poznania na Gorzów i na poboczu stała prawdopodobnie CG2 z wyrwanym kołem :( chciałem się zatrzymać i może coś pomóc ale stał na drodze obok i sie zgapiłem i przeleciałem :/ a szkoda bo był na pobliskich blachach i może wkońcu miał bym kogoś w okolicy do wymiany doświadczeń :p a widać było że nie służyła jako "wół roboczy" a gościu jak przeleciałem obok to w lusterku widziałem że jeszcze dluuuugo wypatrywał za moją - musiał być maniak :p
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: Lebow »

Mlody98 pisze:...chciałem się zatrzymać...
Spoko, nie musisz sie tłumaczyć.
Urwane koło? Może był w trakcie wymiany bo złapał laczka...
Też niedawno mijałem rozkraczoną Preludę, tę najfajniejszą kwadratową ;) , ale gnałem do pracy....
....gdy wracam z pracy raczej nie omijam aut potrzebujących pomocy, linkę i kable rozruchowe mam zawsze ze sobą, odkąd sam musiałem liczyć na czyjąś pomoc staram się nie być dłużnym, shit happens.
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: Mlody98 »

Uwierz mi ze tez staram sie nie byc dluzny;) kiedys zabraklo mi paliwa i gosciu sie zatrzymal, dal mi baniak i odwiozl spowrotem i od tego czasu zawsze sie zatrzymuje, a ze tutaj byla to droga gdzie nawet nie bylo jak nawrocic to nie zauwazylem go od razu i juz bylo po ptakach ;/ a kolo mial urwane bo gorna czesc byla w nadkolu schowana a dolna część wystawala poza obrys auta.
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: slepak »

wniosek, wymieniać na czas sworznie wahaczy :mrgreen:
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Niecodzienne spotkania

Post autor: maxel »

Kiedyś wpadłem w poślizg,jeszcze ej6, wylądowałem w rowie, poszedłem po pomoc do pobliskiego domu gdzie widziałem że koparka stoi, akurat odpalona, więc poprosiłem gościa o pomoc, podjechał, wyciągnął mnie pasem,całość zajęła jemu może z max 5 minut, i poszedłem do niego się zapytać ile chce za to, a on że 100zł...wtedy nie miałem tyle przy sobie,miałem 70zł, ale musiałem chociaż za 30zł zalać żeby dojechać do domu, i gnój się uparł na 50zł...dałem mu i powiedziałem że życzę jemu żeby się kiedyś sam znalazł w takiej sytuacji, odszedłem i pojechałem...
ODPOWIEDZ