Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Silnik z Prelude

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
blackbazyl
Posty: 22
Rejestracja: 29 lut 2012 13:50
Auto: Accord 98
silnik: 2.3

Re: Silnik z Prelude

Post autor: blackbazyl »

Wszystko już mam oprócz instalacji elektrycznej. Ktoś wyciągając silnik poprzecinał wszystkie kable. A jakbym podmienił tylko komputer, a kable zostawił?? Obejrzałem tak pobieżnie mój 2.3 z góry i wtyczki się zgadzają z tym 2.0. Nie wiem jak niżej, bo jeszcze nie wyciągałem silnika spod maski. Może jutro zacznę...
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Silnik z Prelude

Post autor: fotografiks »

blackbazyl pisze:Czyli wystarczy podmienić stacyjkę i zapali?? O co chodzi z tymi wkładkami??
blackbazyl pisze:Obejrzałem tak pobieżnie mój 2.3 z góry i wtyczki się zgadzają z tym 2.0

Trzymam kciuki za te podmianki... ale, patrząc po zaawansowaniu wypowiedzi, coś mi się wydaje, że za niedługo będzie kolejna Coupeta na części do wzięcia;)


EDIT: 26.06.2014

No tak furaka nie przedstawiłeś to nie widziałem... natomiast w domyśle miałem Coupete:)

A wiec generalnie po poprawkach ;)

Trzymam kciuki za te podmianki... ale, patrząc po zaawansowaniu wypowiedzi, coś mi się wydaje, że za niedługo będzie kolejny Sedan na części do wzięcia;)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014 08:25 przez fotografiks, łącznie zmieniany 2 razy.
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
blackbazyl
Posty: 22
Rejestracja: 29 lut 2012 13:50
Auto: Accord 98
silnik: 2.3

Re: Silnik z Prelude

Post autor: blackbazyl »

To nie coupeta tylko kanadyjski sedan. Pytam, bo nie znam się na elektryce. Nie jestem profesjonalistą, ale nie mam większych problemów z podmianką silnika. Trzymaj kciuki, bo to mój ulubiony samochód:)

nie trzeba wymieniać instalacji elektrycznej, stacyjki ani wkładki do zamka. Odpala na starej stacyjce z kluczyka od 2.0, drzwi też się otwierają i zamykają bez żadnych przekładek.
ODPOWIEDZ