Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zmiana koloru tylnych lamp

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Awatar użytkownika
HondaAccordCoupe
Posty: 43
Rejestracja: 16 gru 2012 12:24
Auto: Generacja 6
silnik: 3.0 v6
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: HondaAccordCoupe »

witam wszystkich ;)

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy Accord Coupe 3.0

ogladałem pare Waszych samochodów na tym forum i wyglądaja rewelacyjnie :)

chciałbym żeby pewnego dnia mój wóz tez dołączył do tego grona, odszykowanych, wypicowanych, odrestaurowanych maszyn :D

pierwszą rzeczą jaką chciałbym zmienic to - kolor tylnych świateł

chciałbym żeby były w jednym kolorze bo teraz to kolor czerwony plus pomarańcz co przy wisniowym kolorze auta nie wygląda zbyt szałowo :(

najlepiej by chyba było żeby to była folia bądz sprej w kolorze auta ale widziałem tylko czerwone spreje a kolor auta to ciemna wisnia więc troszke bedą sie róznić :/

co byście doradzili?

pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia
Załączniki
HondaAccordCoupe.jpg
HondaAccordCoupe.jpg (328.07 KiB) Przejrzano 8994 razy
Awatar użytkownika
ejec
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2010 14:54
Auto: Accord 99
silnik: f20b5
Lokalizacja: RSL

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: ejec »

Jak dla mnie to zle kombinujesz, lampy w kolorze budy to nie wyglada dobrze jak dla mnie agrotuning ;) Predzej pomysl o czerwonych migaczach ale zeby uzyskac barwe pomaranczowa to jest problem. Kilka osob przerabialo temat na forum. Jak juz bardzo chcesz to szukaj ciemnej folii bo malowac nie polecam ;) Twoja bryka wiec rób żeby tobie się podobało. Przedstaw furę w odpowiednim dziale ;) Poza tym jak przyciemnisz lampy to swiatlo bedzie nie wygladalo dobrze.

Znalazłem jeszcze: http://www.6thgenaccord.com/forums/show ... php?t=7047" onclick="window.open(this.href);return false;
Cos akurat ;) 17stron do poczytania i sa tam jakies foty jak to powychodziło
Awatar użytkownika
HondaAccordCoupe
Posty: 43
Rejestracja: 16 gru 2012 12:24
Auto: Generacja 6
silnik: 3.0 v6
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: HondaAccordCoupe »

witam

dziękuje za zainteresowanie moim tematem :D

w jakim dziale powinienem przedstawić samochód? mój accord 6 generacja? tam wrzucić fotki? na ta chwile to nie mam jeszcze zadnych swoich fotek, tą którą wrzuciłem to fota z ogłoszenia komisu od którego nabyłem accorda

nie chce robić wiejskiego tuningu jak to nieraz bywa jak sie przesadzi ;) nie wiem jak by auto wygladalo z wisnowymi lampami ale chyba masz racje ze czerwony kolor to najlepsza opcja

kiedys malowalem swiatla sprayem i z tego co pamietam to musiałem dosc duzo warstwy lakieru nałozyć a co za tym idzie to kolor kierunkowaskazów był raczej czerwony niż pomarańcz

tak czy inaczej nawet jak kupie folie to chyba raczej okleje całe lampy od jednej strony do drugiej po długości zeby nie było żadnych róznic

dzieki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: figo »

ejec dobrze pisze, nie ma co kombinować i robić lamp w kolor nadwozia bo będzie wioska.
Jak już to naklej folię, będzie ciemniej i jakoś to powinno pasować, chociaż mnie to nie pasuje.
Całe czerwone wyglądają bardzo fajnie, tylko tak jak pisze ejec ciężko uzyskać pomarańczowy w kierunkach,

Wybór i tak po twojej stronie.

Pokaż accorda w odpowiednim dziale :D Gratulacje zakupu.
HR
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: matysziom »

Kombinowalem z czerwonymi kierunkami i tak
zadna folia nie da rady swiatlo bedzie zawsze czerwone - nawet przy wlozeniu zarowki 50w
na wiosne bede sciemnial sprayem leciutko i zarowke na zielono pomaluje - znajomek ma w vectrze i jemu to wyszlo
Awatar użytkownika
HondaAccordCoupe
Posty: 43
Rejestracja: 16 gru 2012 12:24
Auto: Generacja 6
silnik: 3.0 v6
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: HondaAccordCoupe »

czyli ciężki temat :?

nigdy mi sie nie podobały pomarańczowe kierunkowskazy :cry:

lece zaraz zalać bak do pełna, wyzerować licznik i zobaczyć jak wyglądają koszty utrzymania tej maszyny :)
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: misio40 »

HondaAccordCoupe pisze: w jakim dziale powinienem przedstawić samochód? mój accord 6 generacja? tam wrzucić fotki?
Witaj w naszym gronie ! Fotki i opis umieść w dziale mój accord, ktora generacja to już wiesz ;)
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
ejec
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2010 14:54
Auto: Accord 99
silnik: f20b5
Lokalizacja: RSL

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: ejec »

Zawsze mozesz jezdzic z czerwonymi kierunkami ;) Tylko wiadomo jak policja sie uprze to po dowodzie ale zawsze mozesz cos kombinowac ze to amerykaniec ale jak dla mnie to przy zakupie auta powinienes zainteresowac sie czy wszystko mechanicznie smiga i inne rzeczy ogarniac a nie oklejac lampy :) Tylne lampy to znak charakterystyczny tego auta ludzie czesto mowia o nawiazaniu do nsxa :D:D takze nie popsuj tego.
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: audiotone »

odnośnie kierunków to na ebayu US były tylne lampy z przeźroczystymi kierunkami trzeba tylko poszukać ;)
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Zmiana koloru tylnych lamp

Post autor: Trojan »

Obrazek

tylko odcień blendy może nie pasować do tych lamp.Można je ewentualnie (sam kierunek) ściemnić lekko, zawsze lepiej będzie ściemnić czysty klosz w miejscu kierunku jak żółty.
No i te lampiony mają fajny długi odblask nie jak te EU.
ODPOWIEDZ