Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Krzysiek15255 »

A tablet w konsoli. Użytkownik artiszeq jak dobrze kojarze zrobil dobrze :)
Tomek84
Posty: 47
Rejestracja: 26 maja 2016 14:11
Auto: Accord sedan 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Tarnów / Mielec / Kraków

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Tomek84 »

http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=2&t=3189" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

Tak, tyle że ja mam dziesięcio calowy tablet, który zajmuje pół naszej konsoli :lol:
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

A więc tak...

Podłoga:

Nie ma jakiejś rewelacji. Jest lepiej niż było, ale do ideału sporo brakuje. Muszę powęszyć, być może jest jakaś mocniejsza chemia, która doczyści to co zostało. Tak czy siak, jest czysto, a to najważniejsze.

Obrazek

Obrazek

Wjechały nowe dywaniki:

Obrazek

Tylko ta kierownica jeszcze bije po oczach.

Lampy! Polerka dała radę.

Było:

Obrazek

Jest:

Obrazek

Obrazek

Dajcie mi tego małego skośnookiego, co wymyślił takie dojście do żarówek i ogólnie do lamp... Chciałem zdjąć całe reflektory, żeby je tam poczyścić, ale jak zobaczyłem te spinki zderzaka z dołu, to dałem spokój, bo nie złożyłbym tego tak jak było... W każdym razie zdjąłem w końcu te niebieskie migacze i wsadziłem mocne ledy w pozycyjne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wycena lakiernika to 1500-2000zł za zrobienie blacharki na "tip-top".

Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: wysio »

Zderzak się wbrew pozorom zdejmuje łatwo. Jedyny warunek to taki, że śruby go mocujące w nadkolach nie są zardzewiałe.
A te ledy świecą takim samym światłem, jak światła mijania? Bo w innym wypadku według mnie wygląda to słabo. Przerabiałem to u siebie i ostatecznie wpadły zwykle, tylko super mocne osramy.
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: rexio »

Zderzak schodzi spoko, najgorzej za pierwszym razem bo trzeba sie nauczyc jak go zdjac.

Co do led w pozycje - chcialem to u siebie zrobic aby ten pasek w lampie lepiej rozswietlic ale bron boze swiatlem bialym. Orientujecie sie moze czy sa led przypominajace barwa zwykle zarowki?
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

U mnie śruby w nadkolach poszły spoko, gorzej ze spinkami od dołu zderzaka bo są bardzo zmęczone. Bez urywania ich nie udałoby się go zdjąć, dlatego odpuściłem.

No właśnie światła mijania chciałbym zbliżyć do białego światła jak mam w pozycji. Jaką żarówkę musiałbym założyć? Dolny pasek w nocy wygląda kozacko, ale fakt, że ekstra byłoby go rozświetlić na całej szerokości. Może ktoś już ma na to jakiś patent?

Rexio podjedź do sklepu z ledami, tam mają do wyboru do koloru :)
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: addamah »

http://allegro.pl/pasek-led-dzienne-kie ... 96139.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A gdyby rozkleić klosz i włożyć taki pasek. :?:
Spinkami się nie martw bo nigdy ich nie idzie wyjąc , zabierając sie do tego trzeba mieć nowe przy sobie ,dostaniesz praktycznie wszędzie.
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Krzysiek15255 »

Ja tam bym ściągnął zderzak i najwyżej zmienił spinki co by następnym razem nie odginać i kombinować.

Myślę, że ten pasek nadałby się w sam raz tylko długością dopasować i mogłoby ciekawie wyglądać. Chociaż wolałbym rozświetlić ten pasek cały ale pozostać przy wyglądzie z lat produkcji. Te paski mocno nowocześnie wyglądają i nie wiem czy podpasuje to wizualnie do dość starego przodu accorda.
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Szaaryy »

Właśnie takiego paska szukałem i nie mogłem znaleźć. Wg. Mnie bedzie to wyglądać dużo lepiej niż jeden punkt świecący na środku. A nawet jeśli nie będzie pasować to w każdej chwili można to wyciągnąć i wrócić do fabryki więc myślę, że warto spróbować
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
ODPOWIEDZ