Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

srebro z Pomorza

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

Ja również jak najbardziej.
Obudowa skrzyni już na pace, dziś umawiam się z serwisem.
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: srebro z Pomorza

Post autor: escone »

Obrazek

Rozumiem, że jak spotkany na ulicy to skrzynia zrobiona ?
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

escone pisze:Obrazek

Rozumiem, że jak spotkany na ulicy to skrzynia zrobiona ?
Czyli to byłeś Ty. Skrzynia chodzi ok., a dzisiaj z nową obudową zawiozłem do serwisu. Ma być w tym tygodniu - jak ich znam to będzie pewnie poślizg.
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: srebro z Pomorza

Post autor: escone »

A co, nie poznałeś ?
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

escone pisze:A co, nie poznałeś ?
Poznałem, tak na 98%.
Piasekwp
Posty: 12
Rejestracja: 20 mar 2016 12:14
Auto: Accord sedan 99r.
silnik: J30a1

Re: srebro z Pomorza

Post autor: Piasekwp »

Powodzenia. Gdyby coś było potrzeba to dzwon. Dwie skrzynie w częściach mam i jest z czego wybierać :)
Accord CG1 99' 3.0 V6
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

Piasekwp pisze:Powodzenia. Gdyby coś było potrzeba to dzwon. Dwie skrzynie w częściach mam i jest z czego wybierać :)
Tak się umówiłem w serwisie. Jak coś będzie potrzeba, będę się kontaktował (jesteś potentatem w tej kwestii).
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

W końcu dzisiaj (a raczej wczoraj) odebrałem hanię z serwisu. Wszystkie wcześniejsze usterki zostały usunięte w ramach gwarancji. Panowie wymienili ponadto poduszkę skrzyni i simmerling wału głównego (pokryłem jedynie koszta tych części). Zmieniłem u nich też olej silnika, na motula 10w40 (zastanawiliśmy się przez chwilę nad syntetykiem, ale w końcu stanęło na semi). Przed wymianą stwierdziliśmy, że korek spustowy jest zapier... jakąś poksyliną czy innym kitem. Decyzja - lepiej tego nie ruszać, olej odciągnąć z góry, szukać nowej miski olejowej. Na początku lipca kontrola szczelności skrzyni (jak samochód był podniesiony okazało się, że lekko cieknie z korka spustowego skrzyni - szybka wymiana podkładki i dokręcenie korka - mam nadzieję, że rozwiąząło problem). Skrzynia pracuje fajnie, aż chce się jezdzić. W trakcie powrotu okazało się, że klima przestała chłodzić. Mam nadzieję, że wystarczy nabić. W najbliższym czasie wymiana hamulców z przodu (zakupione blueprinty czekają). Potem regeneracja felg. Na koniec zagadka - co widać na zdjęciu lewego nadkola:
Załączniki
IMAG0492.jpg
IMAG0492.jpg (33.69 KiB) Przejrzano 4917 razy
polaff
Posty: 198
Rejestracja: 03 maja 2016 21:03
Auto: VI
silnik: 3.0

Re: srebro z Pomorza

Post autor: polaff »

Gniazdo owadów - pszczół, lub innych tego typu...
Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Re: srebro z Pomorza

Post autor: Bartoch »

Nie pszczół tylko os, a sądząc po rozmiarach to jednej osy :)
Zablokowany