Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord cg2 Gruby92

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: markus »

Bez spiny z tym Filtronem. J30A1 to nie wyżyłowana kosiarka 1.6 z bezpośrednim wtryskiem i turbiną. Nic złego się nie stanie. Poza tym Filtrona kupił Mann Hummel, a oni raczej dbają o jakość swoich brandów.
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
farmi
Posty: 274
Rejestracja: 18 mar 2015 06:05
Auto: CG4 01 AT
silnik: F20B7
Lokalizacja: Polska

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: farmi »

dużo się interesowałem tematem filtrów. rozkręćcie sobie OEM Hondy, rozwalcie, wyciągnijcie bebechy , oraz np takiego filtrona. Jakość wykonania ta sama. wszystkie te filtry są dobre i spełniają swoje zadanie. I jeszcze jedna informacja, która mnie wyleczyła z zakupu filtrów OEM do civica, mianowicie uświadommy sobie, że Honda NIE produkuje filtrów :)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: KOko »

Obrazek
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: markus »

KOko padłem :lol:
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: QuicksilveR »

W poprzedniej CG2 kupiłem raz filtr oleju K&N. Różnicy nie zauważyłem, ale przynajmniej pięknie się prezentował za kołem :lol: Ten biały kolor z napisami...
Teraz jeżdżę na filtrach Mann.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
polaff
Posty: 198
Rejestracja: 03 maja 2016 21:03
Auto: VI
silnik: 3.0

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: polaff »

Ja właśnie o filarach Mann słyszałem że to największy syf. Sam na nich jeżdżę.
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: escone »

Cena sie z czapki nie bierze. Najtanszy na rynku Filtron montowany w tak niefortunnym miejscu jak w CG2 jest niebezpiczny. Cienka, korodujaca blacha, marnej jakosci uszczelka i wklad ktory potrafi sie rozsypac. Mialem kilka takich przypadkow gdzie w Hondowskim dieslu filtr (w postaci wkladu) sie rozkruszyl. Nie polecam
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Gruby92
Posty: 46
Rejestracja: 24 lip 2016 18:18
Auto: Accord VI
silnik: j30a1

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: Gruby92 »

Może ktoś jeździł jak kolegi ojciec od kuna auta zmienia olej A ostatnio się dowiedział że jest coś takiego jak filtr:D
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: markus »

escone pisze:Cena sie z czapki nie bierze. Najtanszy na rynku Filtron
Filtron najtańszy? Przecież cenowo ta marka jest niemalże na poziomie Boscha. Mam w sklepie filtry do J30A1 po 11 PLN i to są najtańsze filtry. OK, swego czasu były faktycznie problemy z pewną partią filtrów powietrza Filtrona ale ogólnie to co najmniej przyzwoite części. Gruby92 montuj i nie słuchaj bajek.

A, ktoś jeszcze napisał, że Mann to największy syf - ręce nie mają gdzie opadać.
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: MuzykGrzes »

Prawda jest taka że gdyby jakość Filtronów była tak niska jak niektórzy twierdzą to dawno zniknęły by z rynku a jak wiemy nasi ojcowie zakładali je za komuny do maluchów ,więc cos w tym jest.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ