Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: krisss111 »

no i ja też jestem tego zdania...

sam pomysł z ranem poler i czarnym środkiem jak najbardziej jest ok, tylko jakoś do mnie nie przemawia kształt ramion w rotorze w tym felunku, no i jeśli ayto stoi na ziemi, to .... no sorry, ale Japa zionie masssakryczna z tylnego nadkola ;-)
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: Bonio »

Słabe te koło do tego auta i dystans chyba tego nie zmieni. Nie zwraca to na siebie uwagi... moze przez ten czarny rotor
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: slepak »

Do takiego auta to tylko jakiś jdm felga.
Coś z takich wzorów bym widział na tym aucie:

http://i842.photobucket.com/albums/zz34 ... q1lyjc.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://wheeltrade.nazwa.pl/gocreate/use ... e/350z.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

Poprostu chcialem wykorzystać to co już mam w garazu, dlatego spytalem o opinie bo uczucia mam mieszane. Ale skoro zgodnie wszyscy twierdza ze dac sobie spokoj z tymi felgami to narazie zostaje oem. Na lato moze cos zakupie bo jak narazie mam troche wydatkow... dziekowac bardzo za dobre rady ;)
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: hemicuda »

Jak dla mnie te oem felgi `chyba` są ładniejsze duzo raz..czarny rotor zmnieszył Ci felge dwa..moze spróbuj cimniejszy grafit cała felga? ciut ciemniejszy od Twojego lakieru ;)

fajnie masz duzo miejscana grzebanie ;)
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

A więc u mnie nie działo się nic szczególnego do dnia dzisiejszego poza normalnymi wymianami płynów ustrojowych, czyszczeniu, pieszczeniu, myciu itd. Dzisiaj natomiast zakupiłem felunek w końcu który z czystym sumieniem moim zdaniem będzie pasował ;) Rant w polerke a ramiona chyba w srebro ale na to będę miał czas do namysłu :D ;) Najgorsze jest to, że wczoraj zrezygnowany poszukiwaniem felg zakupiłem 4 szt opon na ori 18 :/ które teraz się na nic nie przydadzą a trochę kosztowały...
EDIT: swoją drogą może ktoś chętny na opony? :D 255/35/18 i 225/40/18 nexen w jodełce ;)
Załączniki
fele 19.jpg
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: KOko »

No te fele to siądą idealnie moim skromnym zdaniem :) :D
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

Dzisiaj przyszla paczka :D generalnie gosciu chyba mial skopany aparat bo na wszystkich zdjeciach fele wyszly brazowe a przyszly grafitowe :p na probe na szybko zalozylem tylne walce. Leza idealnie rowno z blotnikiem i wygladaja kuresko dobrze xD chcialem polerowac rant i malowac srodki, ale jak narazie zostawiam tak jak jest bo kolor jest ok. Pomysle nad tym zima ;) tak wiec jedna felga musi byc prostowana i robiona delikatna wyprawka i w optymistycznej wersji pojutrze bede na nich smigal ;) wrzucam fote bo na niej lepiej widac kolor ;)
Załączniki
_20160718_171329.JPG
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: KOko »

Myślę, że się zgra ładnie z kolorem auta. Najpierw je poprostuj i potem nałóż, zrób fotę i pokaż :) Jak będzie ch**owo to wtedy pomyślisz nad kolorem ;)
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

A wiec tak :D felgi na aucie, z tylu wiekszy naciag niz z przodu, troche jest szpara w nadkolu ale to dlatego ze w planach sa obnizajace sprezyny... Wydaje mi sie ze lezy jak zloto choc fajnie by bylo gdyby przod mial wiekszy rant. Ale mnie sie podobie ;) fota na szybko z tel, auto strasznie brudne. Jutro jak zdaze odczyszcze wszystko i cykne pare fot lustrem ;)
Załączniki
_20160720_205139.JPG
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
ODPOWIEDZ