Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

6th by Vidmo

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
kosmos
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2012 10:37
Auto: cg4
silnik: 2.0

Re: 6th by Vidmo

Post autor: kosmos »

addamah pisze:W tym filmiku to jest polift ? czy nie

Bo podoba mi się sposób zamocowania tych halogenów w tym" dolnym grillu "
to jest cg5 ale nie jestem na 100% pewny czy to jest polift :| niestety na Ebayu jest sporo tych halogenów ale piszą ze pasuje tylko do 4dr czyli cg1 cg5? chciałem sam sobie zamówić ale waham się :roll: czytałem gdzieś na Amerykańskim forum ze 4dr maja inne zderzaki i maski od coupe :? jak sie namyśle to zamówię jeżeli spasuje to dam relacje czy warto w ogole tracić kasę ;)
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: 6th by Vidmo

Post autor: krisss111 »

zderzaki są inne, wystarczy na grill spojrzeć i.... i błotniki są inne (coupe ma szersze), co do maski, to się nie wypowiem
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Chmura
Posty: 194
Rejestracja: 17 lis 2013 19:37
Auto: CG1
silnik: J30A1
Lokalizacja: Myszków

Re: 6th by Vidmo

Post autor: Chmura »

Ja mogę powiedzieć z doświadczenia że maska i zderzak są inne. Z błotnikami jeszcze nie znam z autopsji.
on board->> ED4/D16Z6 ED3/D15B2mpfi CG1/J30A1 CM8/J30A4
Awatar użytkownika
VIDMO
Posty: 49
Rejestracja: 01 gru 2014 16:20
Auto: Accord 2000
silnik: 2000
Lokalizacja: Yaxley uk/slupsk pl

Re: 6th by Vidmo

Post autor: VIDMO »

Kosmos dzieki za filmik jestes wielki :)



- a Ja chce wymontowac te halogeny bo wygladaj lipnie, moze jak obnize hanke to je zamontuje spowrotem ale szerzej
kosmos
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2012 10:37
Auto: cg4
silnik: 2.0

Re: 6th by Vidmo

Post autor: kosmos »

VIDMO pisze:Kosmos dzieki za filmik jestes wielki :)



- a Ja chce wymontowac te halogeny bo wygladaj lipnie, moze jak obnize hanke to je zamontuje spowrotem ale szerzej
do usług 8-) ja tez tak Myślałem żebyś zamontował je szerzej po rogach zderzaka tylko zapomniałem ci to powiedzieć :?
Awatar użytkownika
VIDMO
Posty: 49
Rejestracja: 01 gru 2014 16:20
Auto: Accord 2000
silnik: 2000
Lokalizacja: Yaxley uk/slupsk pl

Re: 6th by Vidmo

Post autor: VIDMO »

http://m.ebay.co.uk/itm/181593323575?nav=SEARCHitam" onclick="window.open(this.href);return false; chcialbym zasienac waszej opini, robimy sobie drobne prezenty pod choinką i powiedzialem rodzica o tym, myslicie ze to nie bedzie gowno, chodzi mi o materia, chyba ze ktos ma lepsze pomysly do 20 funa
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: 6th by Vidmo

Post autor: MuzykGrzes »

I tak wszystko z Chin, ja mam taki w Cifku i często klei się do pokrywy gumowa uszczelka ,poza tym szczelne i ładnie wygląda pod maską. Jak zamierzasz mieć "Simply Clean" pod maską to będzie się ładnie prezentować.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
VIDMO
Posty: 49
Rejestracja: 01 gru 2014 16:20
Auto: Accord 2000
silnik: 2000
Lokalizacja: Yaxley uk/slupsk pl

Re: 6th by Vidmo

Post autor: VIDMO »

bede malowal pokrywe plus dzisiaj doszedl mi dolot ze stozkiem pipecross, zaloze w czwartek to wrzuce jakies foty a wiec nakretka mugena bedzie fajnie sie prezentowac
Awatar użytkownika
Mial187
Posty: 323
Rejestracja: 22 maja 2013 21:08
Auto: Accord Coupe
silnik: 3.0 v6

Re: 6th by Vidmo

Post autor: Mial187 »

VIDMO pisze:http://m.ebay.co.uk/itm/181593323575?nav=SEARCHitam chcialbym zasienac waszej opini, robimy sobie drobne prezenty pod choinką i powiedzialem rodzica o tym, myslicie ze to nie bedzie gowno, chodzi mi o materia, chyba ze ktos ma lepsze pomysly do 20 funa
Jeżdżę na podobnym od ponad pół roku i oprócz tej gumowej uszczelki, jak pisze MuzykGrzes i naklejki mugen, która się odkleja od temperatury jest wszystko ok, wiec polecam :)
Awatar użytkownika
VIDMO
Posty: 49
Rejestracja: 01 gru 2014 16:20
Auto: Accord 2000
silnik: 2000
Lokalizacja: Yaxley uk/slupsk pl

Re: 6th by Vidmo

Post autor: VIDMO »

paczuszka juz czeka rano biore sie za montaz

Obrazek
ODPOWIEDZ