Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
DZEJKU
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014 07:50
Auto: CG2 2002
silnik: V6
Lokalizacja: Jarosław

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: DZEJKU »

MuzykGrzes pisze:ps: Kitakje to po rosyjsku Chiny.
Tak wiem, dlatego napisalem to z przymróżeniem oka 8-)
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: MuzykGrzes »

Moje niedopatrzenie - wybacz mam dziś urodziny i jest już wieczór.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: figo »

MuzykGrzes pisze:Moje niedopatrzenie - wybacz mam dziś urodziny i jest już wieczór.
no to 1oo ! :)
HR
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: loot »

Zadbane wnetrze, rzadkosc! To mi sie podoba :!:
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
DZEJKU
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014 07:50
Auto: CG2 2002
silnik: V6
Lokalizacja: Jarosław

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: DZEJKU »

W hance zmiany toczą się powoli ale konkretnie 8-)

Nowy olej Gulf 5w40, Wkładka K&N umyta i nasączona.


Wymieniona każda niedomagająca żaróweczka podświetlenia wnętrza

Wywaliłem rezonator, faktycznie dźwięk dużo lepszy ale mam mieszane uczucia co do ryzyka zassania wody podczas jazdy w mocnym deszczu :?


Fabryczne radio trafiło na półkę na rzecz budżetowego Kenwooda usb - na tej jednostce jakość dźwięku głośników Bose satysfakcjonuje mnie w 100%


Wywaliłem tylne przeciwmgielne na rzecz dodatkowych pozycji - jest to wersja na szybko bo docelowo chcę rozkleić lampy i zrobić to jak najbliżej wyglądu usdm


Myślę też nad dorzuceniem obrysówek - lubię ten nocy us stajl ;)


Zregenerowałem zapieczony tylny zacisk ( prowadnice) oraz wymieniłem klocki


Zostały naprawione spryskiwacze reflektorów - o dziwo silnik szczelny i w środku jak nowy, chyba się zawiesił bo po rozebraniu i nie stwierdzeniu wad, zaczął działać normalnie.


Klimatyzacja naprawiona. W niemcowni zamontowano nowy skraplacz byle jak, przez co ocierał o przymocowane na przedniej belce webasto - skutkiem tego była przetarta dziurka.


Nowy skraplacz zamontowałem jak należy, na dodatkowych dystansach - mam nadzieję że już raz a dobrze. Klima chłodzi już jak zła :twisted:


Na accordzinę wleciały oryginalne alu Honda 7,5x18 et55 model storm wraz z kumho 225/40r18 - et mogłoby być mniejsze dla wyglądu, ale za to nie czuje praktycznie przejścia z 16 cali 8-)


Do pełni szczęścia na wiosnę opuszczę przednie Koni na niższy pierścień dzięki czemu sylwetka uzyska kształt klina


Tłumiki końcowe wyglądają na moje oko już słabo, zastanawiam się nad kompletem proex z dużymi owalnymi końcówkami - czy ktoś już ma je zamontowane w swoim acc?



Sorki za słabe foty ale jak zwykle na szybko w roboczym plenerze

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: loot »

Spoko! Bardzo fajna.
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: Trojan »

Bardzo fajnie wygląda :) Koła są fajne, mini dystans możesz założyć (10mm)
O zassanie wody się nie martw pod warunkiem ,że nie założysz jakiejś rurki dolotowej która będzie wisieć tuż nad asfaltem.
A o co biega z dwu kolorowym zaciskiem :roll: to jakaś niedokończona robota czy coś ?
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: slepak »

Felgi super, mały dystans i będzie pięknie, dystans do 10mm nie kosztuję majątku.
Zmiany na plus,pozdrawiam.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
DZEJKU
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014 07:50
Auto: CG2 2002
silnik: V6
Lokalizacja: Jarosław

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: DZEJKU »

dzięki za pozytywne opinie 8-)

dwukolorowy zacisk jest dlatego, że lewy przód jest zmieniony - w niemczech założono nówkę w serwisie, właściciel już nie polakierował go w kolor jak pozostałe.
zrobię to ja przy odrobinie wolnego czasu + poprawię resztę bo farba jest już stara i wyblakła.

Co do dystansu 10mm to trochę ciężki temat bo trzeba założyć dłuższe szpilki, lepiej by było cały dystans z własnymi szpilkami ale to raczej minimum 20-25mm a wtedy et felgi zmieniłoby się z 55 na ok 30
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: SREBRNY LIFT CG2 by DŻEJKU

Post autor: slepak »

w chwili obecnej rzemiosło Polskie jest tak opanowane i dobre jakościowo że od jednego sprzedawcy bez problemu kupisz dłuższe szpili i dystanse takie jakie potrzebujesz. Jak pamiętam w audi kupowałem 10mm aluminiowe dystanse i kpl 16 śrub i zamknąłem się w kwocie koło 130 zł.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ