Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Samochody z ogłoszeń

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: QuicksilveR »

Okazja, top wersja ;)
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... ziSHB.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale bez gazu :lol:
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: Szaaryy »

Wzialbym ale nie mam drobnych :D nie no tak serio to cudo. Moglaby sie taka pojawić u nas, niech sie ktos skusi :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: wysio »

Tak na marginesie, to wersje pomylił w opisie. Czyżby się nie znał na Accordach? .....
Tomek84
Posty: 47
Rejestracja: 26 maja 2016 14:11
Auto: Accord sedan 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Tarnów / Mielec / Kraków

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: Tomek84 »

Na takie Coupe natrafiłem przypadkiem ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... xtor=SEC-8" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: slepak »

Tomek84 pisze:Na takie Coupe natrafiłem przypadkiem ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... xtor=SEC-8" onclick="window.open(this.href);return false;
Przód chyba kowal artysta składał :mrgreen:
Ciekawe co wyjdzie w carvaxie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Tomek84
Posty: 47
Rejestracja: 26 maja 2016 14:11
Auto: Accord sedan 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Tarnów / Mielec / Kraków

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: Tomek84 »

Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: wysio »

No ładne, ale czy aż takie kultowe, żeby dać za niego tyle pieniędzy? Toć już za tyle kasy jest Acura TL z najmocniejszym silnikiem, o której zaczynam myśleć...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: Bartoch »

Auto wygląda świetnie, a ten model zawsze mi się podobał. Ten tutaj felgi ma brzydkie i nie pasują, zdecydowanie wolałbym oryginalne. Ale nie zapłaciłbym tyle za to auto. Myślę, że połowa tej kwoty byłaby do zaakceptowania.
Awatar użytkownika
mati1411
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2017 13:37
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: WLKP

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: mati1411 »

Swego czasu miałem Mazde 929 Coupe oznaczenie HB rocznik 86r. Auto mega petarda rozwiązania które tam był kładą niektóre auta do dzisiaj. CG2 przy niej patrząc na technikę to duży fiat. Auto w bardzo ładnym stanie, Super felgi, piękny kolor wnętrze idealne. Wtedy jedyna w polsce na sprzedaż (od 5 lat może 3 były łącznie wystawione).
I co z tego? Nic z tego. opowieści innych "znafców" że jest warta minium 10tyś euro, że jednemu co taką miał dawali 20k. i nie sprzedał można było zostawić do wódki i ogórków. Auto jest warte tyle ile ktoś zapłaci. Ja musiał sprzedać na szybko bo kupowałem dom i wystawiłem ją za 6900zł Nikt nie zadzwonił. Po 2 tygodniach za 4900zł i sprzedałem w 2 godziny. Potem jeszcze jakiś oszołom dzwonił czemu tak tanio sprzedałem i jak się spytałem dlaczego nie dzwonił wcześniej to zaniemówił.
Od jakiegoś czasu widze że ludzie lubią sobie poszaleć z cenami a prawda jest taka że jeśli auto nie było w danym kraju kultowe i jest mało znane (jak te tutaj przypadki) to sobie może być białym krukiem i jest bardzo małe prawdopodobieństwo że ktoś za to zapłaci. Myślę że 9999 to jest realna cena wyjściowa tego auta.
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: KOko »

jeśli wszystko faktycznie w porządalu to tak za 2tys mniej można by zabrać może... tylko pozbyć się tej wsi: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... d39abcc143
ODPOWIEDZ