Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

półosie ATR do CG4

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

półosie ATR do CG4

Post autor: krisss111 »

Panowie, tak jak w temacie, czy ktoś się orientuje, czy półosie od ATR podejdą do naszego USD? do EU sedana zwykłego na bank podchodzą, a chodzi mi taka zamiana po głowie, bo niestety najprawdopodobniej przegub wewnętrzny znów zaczyna dawać o sobie znać a półośki z ATR widziałem i wydają mi się zdecydowanie solidniejszą konstrukcją i podejrzewam, że zniosą więcej niż nasze, tylko czy da radę je wsadzić? patrzącna te schematy, to prawie to samo, tylko czy mocowania i wielokliny/wielowpusty są te same i podjedzie P&P ??

ATR
Obrazek
coupe
Obrazek


wszelkie opinie mile widziane.


no i oczywiście jeśli ktoś ma taki towar na zbyciu, to chętnie przygarnę :-D
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: półosie ATR do CG4

Post autor: kbl100 »

P&P

Jaka cena za te z atr-a ? Ja w sumie mam takie założone ale już się kończą :lol: Generalnie przeguby wytrzymują tylko jest problem z łączeniem długiej półosi, gdzie powstaje luz na wieloklinie. Wszyscy polecają firmę, która się zajmuje regeneracją. Może warto na początek zregenerować ?

http://motomax.pl/www-1/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
DarkBolt
Posty: 72
Rejestracja: 25 lut 2014 13:04
Auto: Accord 98-02 Coupe
silnik: 2.0 147 km

Re: półosie ATR do CG4

Post autor: DarkBolt »

Również polecam motomax. Sam korzystałem z ich usług jak mi 6 dni po zakupie poszła prawa półoś. Za dorobienie z przesyłką wyszło 750 gdzie za orginał w serwisie wołali ok 2400. Różnica jest spora a już 9 miesięcy na niej smigam i jest ok.
ODPOWIEDZ