Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG4

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Mlody98 »

Ale te fogi z SIR miażdżą suty!!! Tylko dostępność zderzaka z SIR tak samo miażdży o_O
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: krisss111 »

nom, nom, Mlody98 my już chyba o tym kiedyś pisaliśmy, no nie. coś mi się kojarzy... na v6performance, jeden gościu ma taki przeszczep, do naszego zderzaka zapodał dół od SIR, ale nasz zderzak jest szerszy, więc rzeźby było w ch...j

dodam, że przymierzałem razem z sethem z HAKP fogi/dzienne z octavi II po lifcie, też są spoko, akurat jedne miałem na shandlowanie w garage. kwestia ładnego wycięcia otworu na nowy i wpasowanie elementu z innego zderzaka, zespawać to razem, szpachla, itd. i jest git, tylko niestety jeden zderzak idzie na szrot, ale mod na bogato
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Lebow »

Coś tam na pewno trzeba wyciąć w polifcie ale mi sie wydaje że na papierze ściernym, odrobinie szpachlówki lub spawaniu plastiku i lakierze by się skończyła przekładka.
http://www.ebay.com/itm/JDM-1998-HONDA- ... mf&vxp=mtr
http://www.6thgenaccord.com/forums/show ... &page=1385

Panowie a co powiecie o takim bajerze. Dwie funkcje w jednym, czujnik zmierzchu pomijam.
http://allegro.pl/modul-doswietlania-za ... 28708.html
Naszło mnie jak stwierdziłem że halogeny świecą lepiej niż mijania, bielsze światło.
Nie trzeba wstawiać ledów bo można ustawić moc od 10% na DRLach, doświetlanie jest sterowane prędkością żeby nie wyglądać jak frajer przy np. wyprzedzaniu... a wszystko można dograć wg potrzeb przez złącze USB.
Awatar użytkownika
artiszeg
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2015 15:42
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Tychy

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: artiszeg »

Moze dziwne pytanie ale za doświetlaniem zakrętów odpowiadają przeciwmgielne? I to przy włączonym migaczu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
J30A1 EDM -> USDM : http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2850" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: rexio »

Przeciwmgielne, niekoniecznie przy wlaczony kierunkowskazie. Imho bajer bez sensu.
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Lebow »

rexio pisze:Przeciwmgielne, niekoniecznie przy wlaczony kierunkowskazie. Imho bajer bez sensu.
Nie rozumiem co napisałeś.
Nowe auta mają to za pośrednictwem czujników w kierownicy.
Nazwa "zakrętów" powinna być zastąpiona słowem "skrętów".
W dzień na halogenach są dzienne a po włączeniu świateł mijania przejmują rolę doświetlania; tylko po załączeniu kierunku i przy odpowiedniej prędkości auta.
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: rexio »

Przeciwmgielne doswietlaja zakrety jezeli mamy wlaczone swiatla mijania.

Nie, nie musimy miec wlaczonego kierunkowskazu by doswietlanie dzialalo.

Nie kazde auto na halogenie (p/mgielnym) ma dzienne, z moich zadne. Coraz czesciej dzienne to diody a p/mgielne przod glownie robia na zarowce konwencjonalnej.

Opcja ta jest moim zdaniem zbedna. Mam to w wielu autach i na gowno sie to przydaje.
polaff
Posty: 198
Rejestracja: 03 maja 2016 21:03
Auto: VI
silnik: 3.0

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: polaff »

Nie zgodzę się. Ja w lexie mam skrętne reflektory w technologii Led i podczas jazdy zwłaszcza na ciasnych uliczkach bardzo pomaga.
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Lebow »

Oczywiście moduł nie zrobi tego tak jak jest to w nowych autach.
Moduł ma za zadanie w prosty sposób przerobić halogeny w dzienne plus opcja doświetlania.
Co do dziennych to po co pruć oryginalną instalację jak można wszczepić się we własną stworzoną dla halogenów.
Instalacja jest tak pogmatwana że nie ma tutaj że białe to białe a czarne to czarne.
Np sterowanie długich to i plus i minus i brak jednego i drugiego.
Wpiąć w to dzienne to karkołomna robota...
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: rexio »

polaff pisze:Nie zgodzę się. Ja w lexie mam skrętne reflektory w technologii Led i podczas jazdy zwłaszcza na ciasnych uliczkach bardzo pomaga.
W Lexie skretne ledy. I to daje rade. Drucenie halogenow by one sobie mrugaly na winklach to pomysl daremny.
ODPOWIEDZ