Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

>>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: maxel »

tył na pewno może sporo klęknąć, a przód obstawiam że będzie haczyć przy skręcie
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: MaRkO911 »

Położymy, skręcimy i zobaczymy czy przyhaczy:) A po kilku dniach jeżdżenia po mieście stwierdzam że przód można zrobić trochę twardszy. Ale teraz to normalnie pożeracz zakrętów:) Jazda nim to totalna frajda i przyjemność:)

//Edit 23.05.2014
Problemy, problemy...
Dzwonił dzisiaj do mnie Pan z EBC Polska i z przykrością poinformował że TurboGroove nie ma na magazynach w PL i w UK też;( Nie wiadomo kiedy będą i czy w ogóle będą;( Tak więc teraz muszę wybrać inne tarcze EBC to zwrócą różnice albo oddadzą całość i wybiorę innej firmy;( Co gorsza zakupiony komplet klocków był dobierany przez breakeparts.pl pod te tarcze. Pomóżcie coś dobrać na tył co współgra z klockami Hawk Performance HPS.
Podziękował:)

//Edit 30.05.2014
Problemów nie ma końca;( Dziś dotarły EBC Standard bo już na takie się zdecydowałem i... Obie k*** złe!! Po prostu masakra, jak w poniedziałek skrobnę maila to aż im się monitor zatrzęsie!! Teraz w poszukiwaniu innego sklepu, może coś polecicie? Sklep który na podstawie każdej możliwej danej o samochodzie przyśle poprawne tarcze!! Bo mi witki opadają. Oczywiście za odesłanie tarcze ja muszę płacić które lekkie nie są!! Dobra wygadałem się i już mi trochę lepiej:)

Jutro do Japan Serwis na serwis klimy. Ciekawe czy będą mieli na stanie przy okazji filtr kabinowy bo przydałoby się wymienić to wtedy będzie tip top na letni sezon:)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: slepak »

Filtr pewnie będzie na Gdyni albo Rumi na pewno :)
chcesz wymieniać sam czy u nich?
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: MaRkO911 »

Jeśli będą odgrzybiać to i tak powinni wyjąć, bo jeśli dobrze pamiętam odgrzybianie robi się bez filtra a po zakłada się nowy więc już oni niech to zrobią. No chyba że krzykną nie wiadomo ile pesos za to to podziękuje;p
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: slepak »

Napisałem już maila do szefa:) może coś Ci zdziałają na jutro i nr poprawny filtra też im podałem bo w katalogach jest zamieszanie:) :D

Jak będziesz coś od nich potrzebował czy graty do Hondy to daj znać. Marcin już korzystał z mojej pomocy co do sprzęgła,rozrządu i innych pierdół w fajnej cenie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: MaRkO911 »

Mówimy tu zamiennikach czy ori?
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: slepak »

To i to:) wiadomo sprzęgła aisina\exedy. Rozrządy mitsu z rolkami ntn itd itd. Jak coś potrzebujesz pisz na PW:) blisko do odbioru byś miał :)
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: MaRkO911 »

Blisko to kwestia względna bo z Gdańska Osowy więc kawałeczek mam:) Mamka nie dawno kupiła również Hondzie ale Civa VII i będę potrzebował kilka części bo świeżo po zakupie więc na pewno się odezwę:) Ale to już załatwimy na PW jak tylko dorwę ręce do dowodu żeby VIN znać. Ja do swojego będę potrzebował kompletny rozrząd ale to kwestia miecha dwóch. Dzięki za cynka.
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: QuicksilveR »

MaRkO911 pisze:Blisko to kwestia względna bo z Gdańska Osowy
W drugiej połowie sierpnia pewnie będę w Gdańsku, ale na Owczarni. A ponieważ to rzut beretem przez obwodnicę, to możemy sobie spocika machnąć ;-) Oczywiście, jak gdzieś nie wyjedziesz :D
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: slepak »

Zawsze możesz graty odebrać z Rumi albo Gdyni :p a jak co 21 pobranie UPS :mrgreen:
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ