Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

CG2 Moondravsky

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: Mlody98 »

moondravsky pisze:Co do Lamp to powoli rozglądam się za OEM usdm. Jednak najładniejsze :)
Brawo:D Muzyk nie badz zlosliwy:p serio mi sie to nie podoba ;) a najprawdopodobniej nikt kto ma lotke nie powie ze mu sie nie podoba wlasnie dlatego ze ma ja bo mu sie podoba :p nie neguje nikogo kto ja zaklada ale wyrazam swoje zdanie ;)
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: MuzykGrzes »

Ale to nie złośliwość, mam jeszcze EJ6 bez lotki i jak widziałem pod Sieradzką wsią "wieśniaka" który takim samym EJ6 ziemniaki i cebule woził i miał lotkę w serii a ja takiej nie miałem to się chciałem klapami zamienić (bo kolor identyczny) Ale "burak" stwierdził że pewnie moja gnije że się chcę zamienić. Porażka totalna bo chciałem mu dopłacić ,ale "Człowiek ze wsi wyjdzie ,ale wieś z człowieka nigdy" Dlatego poniekąd kupiłem auto ze spojlerem i tego nie żałuję bo mnie się bardzo podoba.
Wiem też że Janek się sporo czasu od zakupu swojego nosił z tym zamiarem więc jedynie mogę pogratulować " Odwagi "
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: przemek »

moim zdaniem jak są dokladki albo jest polift to i bez lotki dobrze wygląda, ale jak jest golas bez niczego to jakoś tak biednie... maxel nie ma lotki ani dokladek ale ma glebę i dobrze wygląda qpa, ejec nie ma spojlera i też suty urywa, także dużo zależy od całej "specyfikacji" danego egzemplarza 8-)
PS sam mam lotkę i chciałem ją zdemontować, niestety nie dorobiłem się jeszcze dokładki na przód i musiała zostać ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: cisek33 »

lipa straszna z tą lotką weź to zdejm :mrgreen:

sprzedaj nawet z klapą ;) np. mi :lol:
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
Mial187
Posty: 323
Rejestracja: 22 maja 2013 21:08
Auto: Accord Coupe
silnik: 3.0 v6

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: Mial187 »

Dobrze wygląda ;)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: KOko »

Hmm, jak dla mnie to lotka na 2 pierwszych fotach na "Nie". Na ostatniej bankowo na "Tak" ;) Także wiesz.. Zależy z jakiego ujęcia się patrzy na to. Wszystkim nie dogodzisz :)
Awatar użytkownika
seba2213
Posty: 282
Rejestracja: 25 lip 2014 21:15
Auto: Accord Coupe VI
silnik: V6
Lokalizacja: Śląsk

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: seba2213 »

Było dobrze jest dobrze wygląda spójnie pasuje do całości.
Tak jak koledzy wcześniej wygląd zależy od kąta patrzenia. Zobaczę w sierpniu
Zastanawia czy jakiś efekt poza wizualnym daje lotka (docisk przy większych prędkościach)
Ps. gdzie ten brud :shock:
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: rexio »

Jest dobrze! Ja pierwsze co to szukalem spoilera na dupe. Ale tylko OEM a nie jakies kwiatki typu szybcy i wsciekli!
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: KOko »

rexio pisze:Jest dobrze! Ja pierwsze co to szukalem spoilera na dupe. Ale tylko OEM a nie jakies kwiatki typu szybcy i wsciekli!
albo od VW Beetle :D
Awatar użytkownika
moondravsky
Posty: 246
Rejestracja: 08 kwie 2013 10:50
Auto: CG2 2001
silnik: 3.0
Lokalizacja: Kłodzko

Re: CG2 Moondravsky

Post autor: moondravsky »

Kilka świeższych zdjęć. Oczywiście robiło je beztalencie z telefonem. Miejscówka standardowa :) Muszę wynająć jakiegoś profesjonalnego fotografa to w końcu jakoś to będzie wyglądać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany