Spalanie

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Spalanie

Post autor: loot »

o, dyskusja o LPG hehehe :D
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Spalanie

Post autor: fotografiks »

loot pisze:o, dyskusja o LPG hehehe :D
Hehe ;) temat rzeka :D


Natomiast mnie tam bardziej w oczy kole silnik Diesla w Hondzie...
Na szczęście Coupety nim nie skrzywdzili...;)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Spalanie

Post autor: loot »

w USA nie bawią się w diesla w osobowych. w LPG też nie :D
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2012 14:06
Auto: -
silnik: -
Lokalizacja: WPR

Re: Spalanie

Post autor: Gunnar »

Gdyby benzyna stała u nich tyle co u nas to wierz mi, zaczęliby ;)
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Spalanie

Post autor: matysziom »

co.wy macie do gazu robiac 1000km miesiecznie roznica na paliwach jest ok 300zl a auto smiga tak samo dobrze na obu. jest wiele przykladow zdrowej eksploatacji po 300-400tys na gazie gdzje nic sie nie dzieje. dobrze dobrane pozycje i wystrojona instalacja przynosi same korzysci
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2012 14:06
Auto: -
silnik: -
Lokalizacja: WPR

Re: Spalanie

Post autor: Gunnar »

Spoko, tak jak napisałem wcześniej - jeśli ktoś codzinnie trzepie kilometry to ok, niech bierze gaz.
Trzeba się tylko liczyć z tym, że holokaustem nie w każdym garażu da się zaparkować.
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Spalanie

Post autor: loot »

Gunnar może kup sobie w końcu tego Accorda i jedź nim do Muzeum na Majdanku, może kulki się zderzą... bo porównywanie stosowania paliwa alternatywnego do ludobójstwa to delikatnie mówiąc ignorancja.

w kolejną taką sama dyskusję nie będę już wchodził, w moim interesie jest, żeby samochodów na LPG już nie przybywało
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2012 14:06
Auto: -
silnik: -
Lokalizacja: WPR

Re: Spalanie

Post autor: Gunnar »

Byłem, widziałem i nie ma to nic wspólnego z zakupem Accorda.
Wielu ludzi używa tego określenia dla paliwa alternatywnego ale ok, jeśli ewidentnie uraziłem Twoje odczucia to od tej pory będę mówił tylko i wyłącznie poprawnie ;)

Nie wiem jakie robisz interesy, ja osobiście nie jestem zwolennikiem LPG.
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Spalanie

Post autor: matysziom »

zgodze sie ze jesli ktos ma bogata fure klasy limuzyne badz killera drogowego no to troche przypal ale w naszych dupowozach ;)
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Spalanie

Post autor: Prywo »

Ja też używam tego powiedzenie i niestety tego nie zmienię, lubię bardzo historię II wojny światowej i doskonale wiem co to znaczy holokaust, niestety w moim przypadku i w moich doświadczeniach z LPG różnicy nie widzę, kiedyś założyłem LPG do CB7, miało się jeździć tanio i dobrze, założyłem jak na tamte czasy chyba najlepszą instalację jaka była 2 gen. a wyszło do upy, stopione gniazda zaworowe, uszkodzenie całkowite głowicy, awaria wystąpiła pod czas jazdy przy prędkości około 100 km/h, uszkodziło panewki wałków równoważących, tłoki, i całą masę dupereli, co w efekcie ZABIŁO serce Hanki, próbując ją reanimować wydałem worek pieniędzy i tak ostatecznie udało mi się znaleźć silnik F22A3 na samym końcu Polski za nie małe wtedy pieniądze 2400 zł + wypożyczenie przyczepki + paliwo na 900 km podróży + kasa na reanimację silnika (bo nigdzie nie było F22A3) + mechanik = 6000 zł
zapomniałem + instalacja za 2300 zł (można było założyć I gen za 1200 zł, ale powiedziałem jak ma być dobrze to już niech będzie)
Więc przepraszam jeśli kogoś urażę, ale ja od tamtego czasu wyszedłem z założenia że jeśli mnie nie stać na utrzymanie auta które to sobie go nie kupuję i tyle, a już na pewno nie wsadzę LPG do auta, w/g mnie gaz to jest dobry do kotła w domu (bo jest najtańszy) i do kuchenki, nawet zapalniczkę mam na benę
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
ODPOWIEDZ