Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Podświetlanie w lusterkach - mod

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Podświetlanie w lusterkach - mod

Post autor: buksiu »

Jak dla mnie to super wygląda ten bajer. Tylko ja niestety, nie zrezygnowałbym z podgrzewania lusterek. Nie raz byłem zmuszony wykorzystać tą funkcję, nie tylko zimą ale również była przydatna podczas opadów deszczu bo przez krople widoczność w lusterkach była mocno ograniczona. Ale jak komuś to nie przeszkadza albo rzadko korzysta z lusterek to czemu nie :) . A czy nie da się tego zrobić bez konieczności rezygnacji z funkcji podgrzewania lusterek?

Pozdro
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
artiszeg
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2015 15:42
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Tychy

Re: Podświetlanie w lusterkach - mod

Post autor: artiszeg »

Da się, tylko trochę trzeba podłubać z przeciągnięciem kabli wewnątrz lusterka. Przewody ze sterowania i z podgrzewania lusterek są w gumowym rękawie uszczelniającym puszczone, trochę on jest powyginany, ale na pewno dla chcącego ... 4ro pak i pewnie się uda :)
J30A1 EDM -> USDM : http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2850" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ