Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Silver Coupe CG2 - Daily Car ;)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Dajmon
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2018 20:56
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: ZK

Silver Coupe CG2 - Daily Car ;)

Post autor: Dajmon »

Honda Accord

ROK: 1999
MODEL:CG2
SILNIK: 3,0L
MOC: podobno 200KM
KOLOR NADWOZIA: Srebro
ŚRODEK: Czarna skóra
UKŁAD WYDECHOWY: poniżej serii
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ZAWIESZENIE: seria + jakieś sprężyny obniżające
KOŁA: zima: 16" momo, na lato będzie 17" od Acury
BODY-KIT: seria
CAR AUDIO: 2din android + mały sub Hertz w bagażniku
DODATKI: brak
PLANY: wydech!, doprowadzenie wnętrza do ideału

ZARAZ PO KUPNIE:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

AKTUALNIE:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czas się pochwalić moim "skarbem" ;) Pewnie część z was zna, kojarzy auto - kupione w Elblągu od Tomka.
Zakup spowodowany był nagłą sprzedażą mojego poprzedniego Accorda (sprzedaż opisana w "podejrzanych samochodach" na HAKP), w okolicy nie było totalnie nic, wszystko co ciekawsze to +500km a tyle nie chciało mi się jechać po auto. Trafiło się to i na chwilę obecną jestem zadowolony mimo iż dużo rzeczy musiałem dopieścić i jeszcze drugie tyle zostało do dopieszczenia ale w sumie takie dopieszczanie sprawia mi satysfakcję ;)

Największym problemem była woda w bagażniku, która zjadła kawałek podłogi przy zmieniarce, auto było też uderzone z tyłu i nie dokładnie naprawione dodatkowo nadkola z jednej strony już miały porządne purchle... Dobry blacharz i lakiernik załatwili sprawę;) Zacisk hamulcowy prawy przód zregenerowany bo niestety ciekł.
W między czasie mechanik przekręcił gwint w misce olejowej próbując mi wmówić że to ja ją uszkodziłem... Na chwilę obecną przygód więcej brak :)

Odnośnie modyfikacji, zmian itp to zamontowałem radio 2 din android + mały sub do bagażnika, lampy przód zmienione na czarne, tylne przyciemnione folią.

W planach w pierwszej kolejności konserwacja podwozia, wydech - teraz jest chyba od 2,3L na jedną stronę (na Y jest zaspawana jedna strona), potem zajmę się środkiem - wymiana tapicerki podłogi, może podsufitka?.
Co do skrzyni bo to temat kluczowy w tych autach to wydaje mi się że nie jest źle. Szarpie, czasem przeciąga przy zmianie z 1 na 2 ale to tylko jak jest zimny, jak się zagrzeje to wydaje mi się że jest wszystko ok, chociaż to mój pierwszy automat w życiu i to co dla mnie jest ok może dla innych być męczarnią ;)
od 09.2018 - Honda Accord Coupe 1999 3,0L PB98 + LPG
2010 - 2018 - Honda Accord Sedan 2000 - 1,8L PB95 + LPG
2009 - 2010 - Honda Accord Sedan 2003 - 2,2 Diesel
2006 - 2009 - Honda Accord Liftback 1999 - 1,8 PB95

Life is 2 short 2b slow
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Silver Coupe CG2 - Daily Car ;)

Post autor: KOko »

eh, u mnie też na start był niezły pakiet naprawczy. No ale jak się wzięło taniej to trzeba dołożyć :) Powodzenia w ogarnianiu! Blendę oklejałeś? Jak dla mnie ciut za ciemno, ale z gustami to jak z d **ą.. :D
ODPOWIEDZ