Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Sprzedam Honda Accord Coupe 6 gen

Awatar użytkownika
Smaylo
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2015 15:33
Auto: Accord Coupe VI
silnik: 2.0 L / 147 KM
Lokalizacja: Lubuskie

Sprzedam Honda Accord Coupe 6 gen

Post autor: Smaylo »

Witam forumowiczów :) Sprzedaję swoją Hondę więc najpierw postanowiłem uderzyć tutaj.

Rok produkcji - 2000r
Pojemność/moc - 2.0 l / 147 km (posiada instalację LPG)
Przebieg - 281 000 km
Skrzynia - manualna
Klima - automatyczna
Nagłośnienie - fabryczne BOSE + zmieniarka na 6 płyt CD
Tempomat, podgrzewane fotele i lusterka

Jestem pierwszym właścicielem w Polsce, auto sprowadzone z Niemiec. Zrobiłem nim niecałe 85 tys. km i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o większe/kosztowniejsze wymiany eksploatacyjne czy naprawy to jakieś 2 miesiące temu wymieniałem amortyzatory przednie, klima była naprawiana gdzie sprężarka została zregenerowana i oczywiście na dzień dobry wymieniłem rozrząd i pompę wody no i może wspomnę o sondach lambda które zostały wymienione (w sumie to nic poważnego ale spędzało sen z powiek i okazało się dość problematyczne o czym nawet wspominałem na forum) . O wszelkich drobnych naprawach typu wymiana klocków, tarcz, wysprzęglika, kablach itd nie będę się rozpisywał (wszystko co trzeba było robione na bieżąco). Auto jest świeżo po regulacji zaworów więc silnik ładnie pracuje. Wszystko jest w świetnym stanie nie ma luzów, wycieków itd. W razie czego mogę przesłać więcej zdjęć.

Jak ktoś będzie zainteresowany to zapraszam do kontaktu 791 751 256 lub m.bialy@interia.eu

Cena którą proponuję - 9 900
Załączniki
DSCN4131.jpg
DSCN4131.jpg (166.3 KiB) Przejrzano 3451 razy
DSCN4135.jpg
DSCN4135.jpg (117.77 KiB) Przejrzano 3451 razy
20160403_183858.jpg
DSCN4130.jpg
DSCN4130.jpg (167.46 KiB) Przejrzano 3451 razy
Awatar użytkownika
Yogi248
Posty: 109
Rejestracja: 28 lut 2017 14:06
Auto: VI 99 coupe
silnik: CG4 2.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sprzedam Honda Accord Coupe 6 gen

Post autor: Yogi248 »

Można powiedzieć, że garażowane... :geek:
ODPOWIEDZ