Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Radio

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Radio

Post autor: figo »

jeszcze na tym zdjęciu wygląda jakoś, ale na tym z aukcji to już tragedia. Ale coś za coś.
HR
Awatar użytkownika
robby
Posty: 92
Rejestracja: 13 paź 2010 14:54
Auto: CG2
silnik: 3.0
Lokalizacja: the Hague / NL

Re: Radio

Post autor: robby »

kylek pisze:Dzieki za odp tylko dalej nie wiem czy taka "zmieniarka usb" podejdzie pod mojego fabrycznego cd-pionieera?

jesli widzisz swoje radio na zdjeciu w ofercie na allegro i posiadasz zmieniarke honda to wyglada na to ze podejdzie
Don"t drive faster than your angel can fly !
kylek
Posty: 131
Rejestracja: 02 paź 2010 11:29
Auto: CG4
silnik: 2.0

Re: Radio

Post autor: kylek »

heh ;] jakbym widzial to bym nie zadawal pytania,problem jest taki ze mojego radia nie ma na obrazkach aukcji oraz nie mialem fabrycznie zmieniarki.
Awatar użytkownika
robby
Posty: 92
Rejestracja: 13 paź 2010 14:54
Auto: CG2
silnik: 3.0
Lokalizacja: the Hague / NL

Re: Radio

Post autor: robby »

to jest strona producenta tego cacka ,napisz do nich maila i bedziesz wszystko wiedzial ;) l http://www.xcarlink.co.uk/product.php?p ... t=3&page=1
Don"t drive faster than your angel can fly !
kylek
Posty: 131
Rejestracja: 02 paź 2010 11:29
Auto: CG4
silnik: 2.0

Re: Radio

Post autor: kylek »

OK OK jest to jakis pomysl ale ze schematu wynika ze radio po prostu musi miec 'cd cahnger port' czy moj pionieer(zdjecie ponizej) takie cos posiada?

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Mattanijjah
Posty: 36
Rejestracja: 24 wrz 2010 01:52
Auto: Accord 2002
silnik: 2254
Lokalizacja: Będzin

Re: Radio

Post autor: Mattanijjah »

Nie chce zakładać nowego tematu. Zastanawiam sie nad kupnem radia tak do 400zł jakie polecacie?
Nas pięknych jest mało
kylek
Posty: 131
Rejestracja: 02 paź 2010 11:29
Auto: CG4
silnik: 2.0

Re: Radio

Post autor: kylek »

Jeszcze sie ostatecznie zapytam,bo nie chce nic polamac.Po odkreceniu tych 3 srub ilu mam sie spodziewac zatrzaskow i gdzie najlepiej podwazyc zeby ich nie polamac?

p.s co do radia to ostatnio znalazlem fajne pionieery(model 4200SD) na allegro w ktore wkladasz karty sd do 8gb kosztuja ok 450zl i powiem ci ze to niezly patent bo nic ci z radia nie wystaje(pendrive) a masz duzo muzyki zmieszczonej na karcie.Minusem jest brak zielonego podswietlenia.Ja sie jeszcze zastanawialem nad jvc r-511 tutaj masz mozliwosci podpiecia pendrive'a + wybor koloru odpowiedniego do poswietlenia deski rozdzielczej.
Awatar użytkownika
Mattanijjah
Posty: 36
Rejestracja: 24 wrz 2010 01:52
Auto: Accord 2002
silnik: 2254
Lokalizacja: Będzin

Re: Radio

Post autor: Mattanijjah »

tutaj masz wszystko


Nas pięknych jest mało
kylek
Posty: 131
Rejestracja: 02 paź 2010 11:29
Auto: CG4
silnik: 2.0

Re: Radio

Post autor: kylek »

Spoko dzieki za linki,czyli po prostu po odkreceniu 3 srub ciagne do siebie i juz?Boje sie polamania tych zaczepow a widze ze na filmiku ten gosc nie przejmuje sie swoich samochodem :P
Awatar użytkownika
Mattanijjah
Posty: 36
Rejestracja: 24 wrz 2010 01:52
Auto: Accord 2002
silnik: 2254
Lokalizacja: Będzin

Re: Radio

Post autor: Mattanijjah »

Powiem ci tak, wcale nie jest tak łatwo jak na filmiku ale sobie poradzisz :) tylko troszke siły. tyh zaczepów nie połamiesz tylko uwazasz bo one moge ci gdzies zleciec.
Nas pięknych jest mało
ODPOWIEDZ