PASQDA AUDIOTONE

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Bonio »

no to niezle tam, ja tez myslalem ze te nadkola z tylu niedorobione to moze auto po wypadkowe, a to chyba tak seryjnie bylo, akurat u mnie zmieniarki nie ma bo ktos zrobil szaber na samochodzie i te miejsce po kazdym deszczu kontroluje czy sie woda nie zbiera, poki co jakos tam sucho jest do tej pory, powodzenia w ogarnieciu tematu
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: kbl100 »

Tydzień temu wymieniałem końcówki. Mogę Ci jedynie podpowiedzieć żebyś wymienił również drążki. Kosztują stosunkowo niewiele, a chyba nie chciałbyś żeby okazało się że za pół roku one będą do wymiany :) U mnie dziwnie się złożyło bo na końcówkach nie miałem luzu ale za to na drążkach był. Wymieniłem komplet i teraz jest super
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

końcówki zamówione po 15 pandów od sztuki , spawacz dziś był obejrzeć co ma do roboty będzie robi jutro ;) ponoć jest dobry .... zobaczymy , mam nadzieje ze nie zrobi mi z pasqdy 4 furtek :lol:
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

już pospawane i całość zabezpieczona :) wygląda to całkiem inaczej niż przed.
Jak zrobię fotki to od razu wkleję co i jak. Jutro montaż końcówek i muszę założyć tylni zderzak potem z powrotem wzmaki na miejsce i całe okablowanie tapicerka i na przegląd ... ;)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

już po przeglądzie do wymiany opony przednie.. za jakiś czas bo tylko 1 mm od stopki...:( fakt trzeba by było rzec ze tył jest super.. bo prawie nowy ale ten przód....
koleś od fraglesow pospawał całość super wygląda super całość zabezpieczył czarna mazia ...:)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Bonio »

wes przy okazji zrob fotorelacje jak sciaganac zderzak z tylu, bo ja nie wiem jak a nie chce sie za to zabierac, bo nie mam wyczucia i czuje ze pourywam jakies spinki albo cos... a chcialbym go ladniej spasowac u siebie na tylku
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

niema sprawy ; jak tylko będę miał chwile porobię fotki i całość opisze ;)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Bonio »

dzieki wielkie
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: matysziom »

i jak koncoweczki wspawane? tez mysle o zmianie ale ciezko sie na jakies zdecydowac, do naszej solidnej budy powinny chyba ladnie pasowac tez masywne koncowki 8-)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

matysziom pisze:i jak koncoweczki wspawane? tez mysle o zmianie ale ciezko sie na jakies zdecydowac, do naszej solidnej budy powinny chyba ladnie pasowac tez masywne koncowki 8-)
hm.... wydaje mi się że myślisz tutaj o końcówkach na tłumiki końcowe na pewno... ;)
a mi z kolei chodziło o końcówki drążków kierowniczych...hehehe :D
ale co tam :)


Poniżej wklejam zaległe zdjęcia z oględzin karoserii po zdemontowaniu tylnego zderzaka :o :o :o :o brak jakiegokolwiek zabezpieczenia w tylnych nadkolach doprowadziły to takiego stanu rzeczy , u was też niema nic w tylnych nadkolach czy tylko u mnie ???? :? :? Dlatego po tej stronie bo najwięcej wody zbiera się. przy krawężnikach na jezdni i dlatego ta część jest najbardziej narażona na korozje w Polsce będzie odwrotnie oczywiście .Resztę zdjęć po renowacji porobię i wkleję niedługo i demontaż zderzaka tylnego także :)
tak to wyglądało :
widok z boku.jpg
widok z od dolu.jpg
dziura wewnatrz.jpg

Na początku jak to ujrzałem to się załamałem :( :( pomyślałem jedno czeka mnie szrot :( :( ale już jest dobrze ;)
ODPOWIEDZ