Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

Mam taką małą inspirację, mam też zapas folii, co prawda nie do tego przeznaczonej ale na przymiarkę się nada, więc jak zrobi się cieplej to będę działał i ocenie jak to leży na żywo bo po fotkach z neta to można tylko gdybać:)

Tomek, ja to samo mówiłem do kolegi który ode mnie zabrał sedana, że chętnie odkupie bo żadnych ciekawych aut na rynku nie ma :) Będę dbał i wszelkie mody itp na bieżąco dodawał, zaglądaj bo sentyment na pewno został :)

Poniżej kilka fotek z dziś, wieczorem chciałem jej porobić ładne zdjęcia przy operze, ale akurat jakiś spektakl był i cały parking zawalony, ludzi tłumy więc nie udało się - jeszcze będzie okazja:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 sty 2017 00:14 przez krzysieeq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VIDMO
Posty: 49
Rejestracja: 01 gru 2014 16:20
Auto: Accord 2000
silnik: 2000
Lokalizacja: Yaxley uk/slupsk pl

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: VIDMO »

heh nie wiem czy to nie przypadkiem byla accordzina mojego kuzyna bartka z olsztyna ;)
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: STomasz »

Ta jest Tomka z Olsztyna, a raczej byla ;) innego wlasciciela w PL nie bylo :) a czarną kojarzę, stala kiedys przy ulicy na Kościuszki bodajże :) pozniej stal na jej miejscu galant.
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

odebrałem dziś pompe wody GMB i zamontowałem rejestrator trasy :) czekam na resztę gratów do rozrządu :)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: Edi »

krzysieeq pisze:i zamontowałem rejestrator trasy :)
Dobra rzecz :) . Potem w razie czego nie trzeba się będzie "kopać z koniem" .....
Oczywiście życzę tylko udanych tras, bez nieprzyjemnych zdarzeń i rejestrowania tylko ładnych widoków :D .
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

W ubiegły weekend mieliśmy mały spocik accordklubu :) Przy tejze okazji udało mi się umyć Hanke, udało sie bez szwanku pomimo mrozu -8, pod galerią dosuszyłem powycierałem itp :) Poniżej foto zajawka z tego popołudnia:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

Żeby nie było, że się nic nie dzieje :) Wymieniony korek chłodnicy, przez który sączył się płyn, wymieniony rozrząd oraz uszczelniacze wału i wałków balansujących, by były upaprane w oleju. Teraz zastanawiam się czy felgi malować na biało czy na grafit z polerowanym rantem. Z technicznych rzeczy musze ogarnąć zawieszenie bo cos puka i denerwuje, podejrzewam łączniki stabilizatora, oraz muszę wymienić poduszkę silnika bo po wymianie rozrządu zaczęła się odzywać. Powoli do przodu :)
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: Krzysiek15255 »

Grafit :)

Jakoś mi ten wydech nie pasi :D Załadowałbym coś skromniejszego i wyżej powieszonego ;p
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

Obrazek

Nie jestem mistrzem photoshopa, ale takie porównanie udało mi się zrobić :P co sądzicie ?
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: Krzysiek15255 »

Powiem tak :D sam się mocno zastanawiałem czy białe czy grafitowe. Białe na pewno rzucałyby się z daleka i wyglądały na optycznie większe. Natomiast wybór padł na grafit, ponieważ białe mocno mi się kojarzą z civicami i stylem "jdm", którzy malują brzydkie felgi na biało bo "jdm" ;/ Grafit wygląda dobrze i jest chyba bardziej dojrzały :D Minus taki że na fotkach cięzko uchwycić ciemne felgi.

Brałbym grafit :)
Zablokowany