Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Kebab
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2015 16:47
Auto: EM1
silnik: B16B

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Kebab »

Mlody98 pisze:Wychodzi na to ze jednak padło ładowanie bo jak dotknęła miernikiem akumulatora to pokazuje niecałe 12V... dziwne tylko ze świecą się wszystkie kontrolki a nie tylko ta od ładowania :/
Hondowskich zegarów nie ogarniesz :D
Awatar użytkownika
Danieljs
Posty: 54
Rejestracja: 24 wrz 2013 14:29
Auto: CD7
silnik: F22B5
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Danieljs »

Prawda.
Mi jak się w v genie spaliła żarówka stopu to poza kontrolką żarówki stopu (co byłoby dość logiczne) świeciła kontrolka ręcznego, a po 2-3km wywalało kontrolkę abs-u :)
Pozdrawiam,
Danieljs/Ogarzysta
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

No tak, dlatego pierwsze o czym pomyslalem to wcale nie bylo ladowanie :p
Panowie takie pytanie, nie chce tworzyc nowego tematu dlatego wrzuce tutaj. Nigdy nie chcialem zakladac halogenow ale te mi sie rzucily w oczy i mi sie podobaja :D Z czego to jest bo to nie sa OEM?
Będe tez wymienial olej w skrzyni. Jaki polecacie?
Załączniki
halogeny.jpg
Ostatnio zmieniony 04 gru 2015 17:12 przez Mlody98, łącznie zmieniany 1 raz.
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: krisss111 »

już kiedyś o tych haluksach pisalem.... najprawdopodobniej są to halogeny z acco SIR. gdzieś na V6preformance czytałem z tym temat, nie wiem czy przypadkiem nie knightrider w swojej mega kupecie tego nie instalował, tyle, że tam był to łączenie góry naszego zderzaka z dołem z SIR z jego dokładką, który jest węższy od naszego, czyli cięcie, spawanie itp. itd.

nie pasują w u nas w miejsca fabryczne
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

Czyli gra nie warta świeczki? Chyba ze by dorwac jakies zniszczony zderzak poliftowy i bawic sie w sklejanine... Pytanie jeszcze jakz dostepnoscia tego zderzaka z SIR? A knightrider ma przedlifta i to chyba z ori zderzakiem. To jest ten co ma ta czarna i fajne ledowe podswietlenie na przodzie zrobione?
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: krisss111 »

on tych modów z autem to ma wiele, owszem ma przedlifta i dlatego mówię że ma dół zderzaka (powyżej miejsc na halogeny) dospawany od sir.... i jak pisałem, być może u niego, nie pamiętam dokładnie, na pewno widziałem ten zabieg na V6performance...


jeśli byłby zderzak z polifta i ktoś miałby zderzak z SIR z halogenami, to możnaby wyciąć z niego i przeszczepić same "gniazda" halogenów. wyciąć mniej więcej po obwodzie dodając centymetr lub dwa i wspawać w tak sam otwór w zderzaku :roll:

tylko dostań u na s zderzak z SIR :-)
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

Ehhhh, dziś byłem oglądać inne auto. Generalnie wystawiałem coupe jeden raz na sprzedaż bardziej z ciekawości niż z parciem na sprzedaż ale dziś po oględzinach zastanawiam się czy nie podjąć kolejnej próby. :( Jednak chęć przesiadki na coś mocniejszego z RWD jest nie do odparcia i bije się z tymi myślami... Muszę się z tym przespać :/
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Trojan »

Zastanów się za ile możesz oddać qp i wystaw ,jak się w końcu ktoś konkretny trafi to ją oddasz, zawsze jakieś części możesz wyjąć i sprzedać osobno. Ja swojego Accorda też ostatnio sprzedałem a ogłoszenie wisiało dłuugo na HAKP , odezwał się jeden na dodatek konkretnie to sprzedałem. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

Mimo wszystko przed ewentualną sprzedażą chciałbym wymienić olej w skrzyni. Jaki zalać, jaki stosowaliście do siebie i jaki jest najlepszy? Nie spuszczałem jeszcze oleju ze skrzyni ale mimo wszystko chciałbym zrobić wymianę dynamiczną.
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: USDM'owski polift CG2 od Młodego ;)

Post autor: Trojan »

Dynamiczna na ATFie Hondy trochę uszczupli portfel :roll: 60PLN za litr a trzeba ich mieć z 8-9 na wszelki wypadek.
Moondravsky chyba na Valvoline jeździł i nie narzekał a kosztuje 1/3 albo 1/2 tego co OEM.
ODPOWIEDZ