Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe 2.0

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: maxel »

skoro już temat o audio, zauważyłem że klapa bagażnika prawa strona przy basie mi 'pierdzi', jak przyduszę ręką klapę to tego nie ma, jakiś pomysł jak to docisnąć albo w którym miejscu coś mógłbym podłożyć żeby to zniwelować? :)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: Bonio »

guma,pianka, regulacja klapy bagaznika o ile taka jest :) wszystko sie da treba kombinowac metoda prob i bledow
adrianoscyganos
Posty: 18
Rejestracja: 31 gru 2012 13:34
Auto: 6gen
silnik: J30A1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: adrianoscyganos »

Jeśli chcesz mieć dobre głośniki na początek pod samo radio to śmiało kupuj AudioSystem MX165PLUS. Pod samym radiem grają rewelacyjnie i całkiem dobrze komponują się z resztą systemu Bose. Te głośniki dopiero pokazują klase pod wzmakiem więc jak dozbierasz kase to możesz kupić coś dobrego na przód plus monoblock na tył. Ogólnie sam mam problem z "pierdzeniem" plastików zwłaszcza z tyłu. Muszę spróbować je w jakiś sposób wyciszyć piankami akustycznymi albo matami APP.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: marcin »

Po nieszczęsnej przygodzie z 11.11 auto po miesiącu zostało naprawione. Wygląda na to że trafiłem na rozsądny warsztat. Dostałem fotki z naprawy. Jak widać przy okazji udało się zamontować czujniki parkowania, mam nadzieje że będą dobrze działać bo dupę to jednak Accord ma długą :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: figo »

klasa :!:
HR
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: audiotone »

o całkiem ładnie wygląda :D malina 8-)
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: marcin »

Po prawie 6 latach przygody z Accordem przyjdzie i mi się z nim rozstać. Nie ukrywam, że z pewnym bólem serca, bo jednak naprawdę auto nigdy mnie nie zawiodło.

W skrócie:
auto ma 158 tys. przebiegu w tym momencie (w moich rękach niecałe 100 tys. zrobione)
2000 rok, 2.0 147KM, instalacja gazowa BRC, porządne radio Pioneera, wkładka K&N oraz ma dwa komplety kół (letnie z Continentalami 205/50R17 - wszystko kupione przeze mnie jako nowe), oraz zimówki 15 z Dunlopami po 2 krótkich sezonach - opony również kupowałem jako nowe.

W tygodniu postaram się porobić zdjęcia i wrzucić prawidłowe ogłoszenie.

Cena wyjściowa 13.900PLN, dla forumowiczów do negocjacji. Wiem, że cena z górnej półki, lecz auto jest naprawdę zadbane i znane, a mi ze sprzedażą się też specjalnie nie spieszy.
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Accord Coupe 2.0

Post autor: marcin »

ten temat również można zamknąć w związku ze sprzedażą auta
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Zablokowany