Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG4 Smolar

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Accord Coupe CG4 Smolar

Post autor: STomasz »

slepak pisze:Honda każda biję :mrgreen: prawda jest taka a nie inna że dopiero po założeniu hamulców z ATR lub Type S raz na zawsze jest święty problem z biciem tarcz w accordzie VI gen. Bo można i założyć pozłacane ATE i a tak po roku zaczną bić.... problem zarówno znany w EU wersji acco sedan,hb itd jak i w Qp.
Chyba przesadzasz, bo ja nie mam żadnych problemów z biciem tarcz, cztery lata śmigam na tarczach na których jeździł jeszcze poprzedni właściciel i i wszystko jest w najlepszym porządku, a lekko wcale nie mają.
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord Coupe CG4 Smolar

Post autor: rexio »

Ja swoich nie katuje za bardzo ale nic nie bije.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe CG4 Smolar

Post autor: slepak »

No jak widać nie u wszystkich jest to regułą, wystarczy wejść na HAKP i poczytać co się dzieje ogólnie w VI genie, w cg3 biły nowe tarcze po 4 tyś km :mrgreen: Ale tam te śmieszne 260 mm na przodzie to mogły nie wyrabiać, w cg2 było bez tragedii, ale przetaczane już były przez Troja jeszcze, jedynie gdy trochę "pogoniłem" v6 to potem bicie czułem na kierownicy aż tarcze nie ostygły.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ