Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

REX J30A1

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Chodzi Ci o dokladke przedniego zderzaka? Jasli tak to bralem dokladnie cos takiego:

http://www.ebay.com/itm/01-02-Accord-2d ... 86&vxp=mtr" onclick="window.open(this.href);return false;

Jezeli chodzi Ci o lotke na tylna szybe, ta na ktora czekam to od jakiegos czasu nie widze aukcji na ebayu a jeden koles to mial. Koszt okolo 80 USD plus shipping.

Co do cen ustalaj wszystko z Jarkiem (Jarusnet). On Ci skalkuluje.

Teraz bede bral dokladke tylna, wychodzi w granicach 450 na gotowo pod dom.

EDYTA :

24/12/2014 - lotka na tylna szybe:

Obrazek

Obrazek

Wykonana w calosci z gumy, bardzo solidnie i dokladnie, nie jest to zadne badziew. Opis jest taki ze ma byc cieplo, przypasowac (dogiac) do profilu auta, sprawdzic czy jest ok, jesli pasi to zmatowic i pomalowac pod kolor farba z dodanym jakims uelastyczniaczem, dodac kleju (w zestawie), i przykleic tasma dwustronna (naklejona na lotke) oraz tym klejem do szyby. Hmm... Musze podjechac z tym do lakiernika po swietach bo o ile dogiac sie dac powinno o tyle nie wiem jak z lakierowaniem. Zobaczymy.

Wigilia 2014, pogoda dopisala to runda zaliczona:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: REX J30A1

Post autor: Krecik92 »

Świeci się furka jak psu ja...... :D
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
pablowwa
Posty: 41
Rejestracja: 12 sty 2014 20:22
Auto: 99
silnik: 3.0 v6
Lokalizacja: warszawa

Re: REX J30A1

Post autor: pablowwa »

mój faworyt :mrgreen:
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: REX J30A1

Post autor: jerek »

jest piekna poprostu brakuje tylko dobrego czernidła do opon na tych zdjęciach :) ale naprawdę zazdroszczę takiej sztuki
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: REX J30A1

Post autor: STomasz »

Ładnie się lakierek prezentuje ;) Czym go przygotowałeś i jaki wosk tam siedzi?
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: REX J30A1

Post autor: jerek »

myślę ze odpowiedz kryje się w przebiegu :) 55 tys. :)
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Polerke robil moj znajomy w oparciu o Dodo Juice ale co dokladnie nie wiem jednak troche tych srodkow mial. Lakier byl w miare ok, trzeba bylo go jedynie odswiezyc. Zajelo mu to jakies 3-4 godziny wiec mega sie nie wglebial. Na to poszedl jedynie Dodo Juice Detailing Spray.

http://www.elitecarcare.co.uk/dodo-juic ... -500ml.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Wybralem go dlatego, ze troche jezdze na moto i zawsze po lataniu wieczorem przy piwku czyszcze moto z much :) Przeszedlem juz wiele quick detailerow i ten z DODO jest chyba najlepszy. Daje swietny polysk, ladnie wyciaga glebie lakieru (na moto tez jest perla), szybko sie to aplikuje i zajebiscie pachnie :) a przy tym kosztuje okolo 40 zl. Na moto jedna butelka starczala na caly sezon.

31/01/2015:

Jak juz wczesniej pisalem - fanem zlota nigdy nie bylem ale po zalozeniu do czarnej fury zlotych znaczkow cos mnie tchnelo i za kilka dni wpadnie takie kolo:

Obrazek

No i fura juz na nowej obreczy :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

11/02/2015

na dokladke od Jarusa musze czekac do konca kwietnia wiec nie wytrzymalem i zderzak poszedl juz do malowania + montaz side markerow:

Obrazek

Pierwsza czesc zardzewiala w qp to tylna belka. Na szczescie jest odkrecana. Pojechala do piaskowania i malowania proszkowego.
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 780
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: REX J30A1

Post autor: wysio »

rexio, założyłeś już może tą lotkę na szybę? Pytam, bo znalazłem u siebie taką, tylko jak przyłożyłem, to ona jest jakaś długa. Nie wiem, jak to by wizualnie wyglądało i czy to, co ja mam, to jest od tego modelu, czy od czegoś innego. A wygląda identycznie, jak na Twoim zdjęciu...
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Nie zakladalem, narazie lezy. Bede zakladal w okolicach kwietnia wraz z dokladka zderzaka tyl. Tez masz z firmy Spoiler King z US?

A tymczasem tylny zderzak, jako drugi, po przednim trafil do lakierowania i zalozenia side markerow.

Ciecie dziur:

Obrazek

I juz komplet w nowym lakierze:

Obrazek
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 780
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: REX J30A1

Post autor: wysio »

Jak kupiłem auto, to już leżała w bagażniku, więc nie wiem, skąd to. Z początku nawet nie załapałam, do czego to jest. Ale dziś przymierzyłem i jest jakaś sporo za długa....
Zablokowany