Honda 2.0 srebrna

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
jdmboar
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2013 21:01
Auto: Accord VI
silnik: F20B5

Honda 2.0 srebrna

Post autor: jdmboar »

czesc
oto czym jezdze od 18 miesiecy
ROK: 1999
MODEL: Coupe
SILNIK: 2.0 F20B5
UKŁAD DOLOTOWY: ogloszenie bylo ze do preludy ale idealnie pasuje do accorda
UKŁAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA: seria
UKŁAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: seria
UKŁAD HAMULCOWY: seria
CAR-AUDIO: kenwood
KOŁA: 17' foxy racing 215/40/17
WNĘTRZE: czarna skóra

W ten weekend postanowilem sprawdzic ogolny stan auto przez sprawdzenie kompresji i kody bledow silnika. o dziwo to drugie nie pakazalo ZADNEGO bledu ku mojej radosci tak test kompresji podnius mi troche cisnienie. i wcale nie dlatego ze kompresja jest slaba ale za sprawa urzadzenia do sprawdzania (zdjecie ponizej). wkrecilem sobie owy przewod w odpowiednia dziurka ale juz przy wykrecaniu wyszla sama guma zastawiajac reszte w miejscu gdzie jest swieca.... w glowie przelecialy mi historie ludzi o przekreconym gwincie swiecy i problemow z tym zwiazanych. godzine czasu sie meczylem zeby to wydostac i juz nigdy wiecej nie kupie takiego dziadostwa. ot taka historia ku przestodze

a oto i auto
Załączniki
h5.jpg
h6.jpg
h7.jpg
h8.jpg
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: przemek »

kolejne sreberko 8-) wiadomo z dokładkami ładniej wygląda, tylko kierownica po niewłaściwej stronie :lol:

bezawaryjności i szerokości na drodze :mrgreen:

jakieś plany modyfikujące Accord'a ? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: slepak »

Bo srebrne najładniejsze :mrgreen:
Skróć przewód od podciśnienia bo źle wygląda taki długi niebieski przewodzik :)
Do tego gratuluję dokładek. Chyba wszystkie dokładki pochodzą z UK :mrgreen: .
Także bez awaryjności życzę:)
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: audiotone »

O sreberko z uk :)
Jakie okolice ? ja też tylko że Szkocja, jakbyśmy nie mieli daleko to można się spotkać :)
Pozdrawiam serdecznie Wojtas.
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: MaRkO911 »

Widać że lakier zadbany mimo kilku hmm... wgniotek/rysek. Ładna felga ale ja słyszę jak krzyczy "NIŻEJ :)" No i te dokładki, bez to acco wygląda tak 'delikatnie' a z nimi to już inna rozmowa:)
Graty furki:)
P.s Czyżby policyjna? :)
Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 169
Rejestracja: 24 mar 2010 11:35
Auto: Coupe F20B7
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: Robertos »

Bracie :lol: Mam identyczną wgniotkę z ryską :lol: Ostatnio pewna Oma na parkingu pod "hiperpipermarkietem" cofała swoim uplem i tak mnie lekko potraktowała ;) Jednak odpukać trafiłem na porządną i dobrze wychowaną kobitę ... zostawiła kartkę pod wycieraczką ze swoim numerem tel i opisaną szkodą jaką mi wyrządziła :P Najlepsze jest to że jechałem z tą zółtą karteczką wsadzoną pod wycieraczkę z 20 km i zastanawiałem się po jaki ciul ktoś mi coś tam włożył :lol: Na szczęście karteczka nie poleciała w siną dal haha
P.S
Za to małe cuś z Hitlerowskiego odszkodowania dostałem 1300 eu :) W Polsce to zrobię.
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: MaRkO911 »

Fajne odszkodowanie. Zostanie Ci jeszcze z górką:)
jdmboar
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2013 21:01
Auto: Accord VI
silnik: F20B5

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: jdmboar »

czolem
-modyfikacje mechaniczne w tym aucie odpadaja bo duzo on nie wykrzesa. a jestem bardzo zadowolony z silnika bo przejachalm nim na razie 22k km i tylko o olej dbam.
-przewod skrocony
-jestem z okolic manchester-liverpool
- nad gleba myslalem zanim jeszcze kola zamienilem ale patrzac na obecny stan moge powiedziec ze krawezniki beda niezlym wyzwaniem gdybym dal -40mm (ale caly czas glowkuje)
-moje lewa tylna strona to identyczna sytuacja : ale zupelnie inny typ winowajcy-wykrzyczana, wygladajaca jak pol dupy zza krzaka 20 letnia angielka z pyskiem na mnie wyskakuje (pomyslalem pozniej ze w polsce takie cos by sie nie wydarzylo zeby malolata tak sie zachowywala) . ja zeby nie dyskutowac za bardzo dzwonie na policje a oni ze nie przyjada do takiego zdarzenia bo to nie ich robota :) maja kompanie ubezpieczeniowe miedzy soba to wyjasniac.
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Honda 2.0 srebrna

Post autor: SzwedziuZGR »

Ja z Bristolu :D
ODPOWIEDZ