Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Szyszon
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2014 19:44
Auto: Accord 6 gen 98 rok
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Gdynia/ Norwegia

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: Szyszon »

Ślepak wszystkie 4 koła ET40 trzeci nie będzie, mam nadkola zrolowane maksymalnie. Miałem tomason 17 8 cała et40 i z tylu było jeszcze trochę miejsca....dla pewności jak będzie 9.5 z tylu dlatego zrolowalem nadkola.
Awatar użytkownika
Szyszon
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2014 19:44
Auto: Accord 6 gen 98 rok
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Gdynia/ Norwegia

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: Szyszon »

wysio pisze:No z takimi kołami to żegnaj komforcie, chyba że na seryjnych sprężynach. W sam raz na polskie drogi. Na takie koła zdecydował bym się tylko, jakby auto było na niedziele i jakieś zloty ;)
Jak bym jeździł na codzień to bym 19 nie wkladal..autko mam do zabawy i jeżdżę sporadycznie:)
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: escone »

Moim zdaniem to nie wejdzie.....ale jak wejdzie to będzie full total kozak :)
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: slepak »

escone pisze:Moim zdaniem to nie wejdzie.....ale jak wejdzie to będzie full total kozak :)
Życzę oczywiście żeby weszło bez grubszych problemów, w VII przy et40 8j i oponach 235/35/19 tylne opony obcierały, tylko że nic nie robiłem z rantami, a do tego może więcej miejsca będzie w VI genie. Ostatecznie zamówiłem 225/35/19 na które czekam i cambery już na aucie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Szyszon
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2014 19:44
Auto: Accord 6 gen 98 rok
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Gdynia/ Norwegia

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: Szyszon »

slepak pisze:
escone pisze:Moim zdaniem to nie wejdzie.....ale jak wejdzie to będzie full total kozak :)
Życzę oczywiście żeby weszło bez grubszych problemów, w VII przy et40 8j i oponach 235/35/19 tylne opony obcierały, tylko że nic nie robiłem z rantami, a do tego może więcej miejsca będzie w VI genie. Ostatecznie zamówiłem 225/35/19 na które czekam i cambery już na aucie.
Miejmy nadzieję, że przyjdą do świąt co dla spokoju tył wrzucę na testy bo w 1 dzień świąt wyjeżdżam i miesiąc mnie nie będzie....
Awatar użytkownika
Szyszon
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2014 19:44
Auto: Accord 6 gen 98 rok
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Gdynia/ Norwegia

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: Szyszon »

Trzeba troszkę temat ruszyć, wszystko trwało sporo czasu za nim założyłem letnie buciki z braku czasu. Była chwila autko poszło do lakiernika na zrobienie reperaturki nadkoli i malowania 2 zderzaków ( przód i tył) . Autko ma się dobrze, wręcz znakomicie. Dla niedowiarków zamieszczam fotki jak siedzą koła tył 19/35/235 felga 9.5 cala a przód 19/35/225 i 8.5 cala. Nic nie trze. Jazda na takich kołach i zawieszeniu ISC jest porostu znakomita byłem pod wrażeniem jak za wiecha wybiera nie równości na drodze.
Oto efekty bucików.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W chwili wolnej auto pójdzie jeszcze na odświeżenie lakieru do car spa (ciamach)
szary8
Posty: 104
Rejestracja: 07 lis 2015 14:20
Auto: 2000
silnik: cg2

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: szary8 »

Podobają mi się takie "wklęsłe" felgi ale żeby był efekt to szerokości trzeba właśnie dowalić- tutaj siedzi pięknie :) . Wrzuć jeszcze kiedy przy okazji foto z góry- ile to w rzeczywistości wystaje.
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: Szaaryy »

Ogromne sie wydają te felgi, jak dla mnie o cal mniejsze by lepiej pasowały ;) poza tym calkiem ladnie sie prezentuje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
Szyszon
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2014 19:44
Auto: Accord 6 gen 98 rok
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Gdynia/ Norwegia

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: Szyszon »

Na zywo wyglada duzo lepiej jak ze zdiecia bo fotki robione na szybko dzien przed moim wyjazdem do pracy....w puzniejszym czasie wiecej fotek bedzie..
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Honda Accord coupe 3.0 v6 by szyszon

Post autor: wysio »

Akurat uwierzę, że na takich laczkach zawieszenie ładnie wybiera nierówności. Jazda na takich kołach jest znakomita chyba tylko po autostradzie. Pisanie, że jest super, to jak pisanie, że gówno nie śmierdzi. Ale wygląda dobrze ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ