Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG4

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Lebow »

Się rozumie wodzu :D
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Lebow »

Z racji że qp poszło na żyletki ..a auto potrzebne to w końcu po długich poszukiwaniach jest...nie qp ale Accord
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Temat zatem raczej do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Edi »

Lebow pisze:Z racji że qp poszło na żyletki ..a auto potrzebne to w końcu po długich poszukiwaniach jest...nie qp ale Accord
Temat zatem raczej do zamknięcia.
Nie qp, ale też hania .... całkiem ładna 8-).
No i wygrzana w ciepłych stronach, prawda :D ;) ?
Temat qp zakończony, ale w hyde parku czekamy na nowy temat o nowej hani :geek: .
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: slepak »

Fajne 2.4 w exe.
MT czy AT?
Wdzięczne auto, sam w dwa lata ponad 60 tyś zrobiłem kilometrów i zero problemów.
Szkoda tylko że srebrny, ale tak jak w QP. Bynajmniej brudu tak nie widać :P
Pozdrawiam.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Lebow »

Oczywiście że manual... :)
Przyzwyczajenia z qp zostały...miał być 2.4 i...
elektryczny grzany w czarnej dermie fotel i ...jest.
Z totalbych bajerów to chyba tylko czujnik deszczu i umordowanie założony głośnomówiący... :oops:
Jednak to już inny Accord...qp jakoś tak bardziej "leżało"...coś w tym jest że im nowsze to już jednak totalna masówa....
Oj grzała się na półwyspie Iberyjskim...widać to od spodu..ale znów z wierzchu widać że strasznie lubiły się o nią ocierać inbe auta...uroki dużego miasta.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: slepak »

Czujnik deszczu miała każda VII w EXE.
Polecam dołożyć lusterko fotochromatyczne od polifta jak latasz w trasach dużo.
Dołożenie komputera pokładowego z polifta to też żadna filozofia, skrzynka bezpieczników,zegary i dodatkowe przyciski do sterowania lub cała kierownica kpl i polutowanie nowej wiązki pod zegary.

No ja najbardziej musiałem się przyzwyczaić do tych "małych" foteli w VII.
Układ kierowniczy oraz prowadzenie na plus względem VI qp.
Poziomowanie zenonów Ci działa? Polecam na wstępie wywalić przetwornice mitsubishi electric pod d2s, nie co że są dość słabe pod względem świecenia, to jeszcze z racji umiejscowienia padają jak muchy, a do tego kosztują majątek nawet w używce... na zmianę przetwornica z zapłonnikiem. Do tego czyszczenie soczewek i dobre oryginalne żarówki osrama i będziesz miał Panie dzień w nocy:

http://www.accordklubpolska.pl/index.ph ... ccord-vii/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Jak masz pytania to pisz śmiało. Pozdrawiam.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: Krzysiek15255 »

VII gen zapewne i u mnie będzie następcą po VI coupe.
Szerokości ☺
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: KOko »

I u mnie chciałem VI po sprzedaży, ale teraz się waham między VII coupe (ale tylko 2.4/3.0 w MT) a EXEkiem.. Choć sedan wygląda dla mnie jakoś zbyt pospolicie. Tyle samo tego jeździ co i Passatów. Zobaczymy co wyjdzie, bo moja mnie na kombiaka namawia <3 lub Civica VII VSA Sport :/ pożyjemy, zobaczymy.

Fajnie, że exek bo w trasie 6 bieg to zbawienie :) powodzenia w ogarnianiu i niech służy
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: slepak »

KOko pisze:I u mnie chciałem VI po sprzedaży, ale teraz się waham między VII coupe (ale tylko 2.4/3.0 w MT) a EXEkiem.. Choć sedan wygląda dla mnie jakoś zbyt pospolicie. Tyle samo tego jeździ co i Passatów. Zobaczymy co wyjdzie, bo moja mnie na kombiaka namawia <3 lub Civica VII VSA Sport :/ pożyjemy, zobaczymy.

Fajnie, że exek bo w trasie 6 bieg to zbawienie :) powodzenia w ogarnianiu i niech służy
Dobrze że w Niemczech widzę średnio 2/3 sztuki VII na miesiąc:P Ale w PL faktycznie tego lata na pęczki.
W dobie ebaya i acury TSX (odpowiednik VII) można dobrze pozmieniać VII żeby sensownie wyglądała.
P.s Co ma wersja wyposażenia EXE do skrzyni 6?

MT:
2.4 skrzynia 6
2.0 skrzynia 5
2.2 przedlift skrzynia 5// Polift 6

Ja raczej będę zmieniał na IX w kombi, bo VIII w kombi ma mikroskopijny bagażnik.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Accord Coupe CG4

Post autor: buksiu »

No Włodziu, ładną sztukę wyczaiłeś. Nieźle się prezentuje, gratulacje. A co się stało z qpetą, że postanowiłeś zmienić na sedana VII gen?
buksiu - QP '00 2L
ODPOWIEDZ