Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

PASQDA AUDIOTONE

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Bonio »

no to niezle tam, ja tez myslalem ze te nadkola z tylu niedorobione to moze auto po wypadkowe, a to chyba tak seryjnie bylo, akurat u mnie zmieniarki nie ma bo ktos zrobil szaber na samochodzie i te miejsce po kazdym deszczu kontroluje czy sie woda nie zbiera, poki co jakos tam sucho jest do tej pory, powodzenia w ogarnieciu tematu
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: kbl100 »

Tydzień temu wymieniałem końcówki. Mogę Ci jedynie podpowiedzieć żebyś wymienił również drążki. Kosztują stosunkowo niewiele, a chyba nie chciałbyś żeby okazało się że za pół roku one będą do wymiany :) U mnie dziwnie się złożyło bo na końcówkach nie miałem luzu ale za to na drążkach był. Wymieniłem komplet i teraz jest super
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

końcówki zamówione po 15 pandów od sztuki , spawacz dziś był obejrzeć co ma do roboty będzie robi jutro ;) ponoć jest dobry .... zobaczymy , mam nadzieje ze nie zrobi mi z pasqdy 4 furtek :lol:
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

już pospawane i całość zabezpieczona :) wygląda to całkiem inaczej niż przed.
Jak zrobię fotki to od razu wkleję co i jak. Jutro montaż końcówek i muszę założyć tylni zderzak potem z powrotem wzmaki na miejsce i całe okablowanie tapicerka i na przegląd ... ;)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

już po przeglądzie do wymiany opony przednie.. za jakiś czas bo tylko 1 mm od stopki...:( fakt trzeba by było rzec ze tył jest super.. bo prawie nowy ale ten przód....
koleś od fraglesow pospawał całość super wygląda super całość zabezpieczył czarna mazia ...:)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Bonio »

wes przy okazji zrob fotorelacje jak sciaganac zderzak z tylu, bo ja nie wiem jak a nie chce sie za to zabierac, bo nie mam wyczucia i czuje ze pourywam jakies spinki albo cos... a chcialbym go ladniej spasowac u siebie na tylku
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

niema sprawy ; jak tylko będę miał chwile porobię fotki i całość opisze ;)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Bonio »

dzieki wielkie
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: matysziom »

i jak koncoweczki wspawane? tez mysle o zmianie ale ciezko sie na jakies zdecydowac, do naszej solidnej budy powinny chyba ladnie pasowac tez masywne koncowki 8-)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

matysziom pisze:i jak koncoweczki wspawane? tez mysle o zmianie ale ciezko sie na jakies zdecydowac, do naszej solidnej budy powinny chyba ladnie pasowac tez masywne koncowki 8-)
hm.... wydaje mi się że myślisz tutaj o końcówkach na tłumiki końcowe na pewno... ;)
a mi z kolei chodziło o końcówki drążków kierowniczych...hehehe :D
ale co tam :)


Poniżej wklejam zaległe zdjęcia z oględzin karoserii po zdemontowaniu tylnego zderzaka :o :o :o :o brak jakiegokolwiek zabezpieczenia w tylnych nadkolach doprowadziły to takiego stanu rzeczy , u was też niema nic w tylnych nadkolach czy tylko u mnie ???? :? :? Dlatego po tej stronie bo najwięcej wody zbiera się. przy krawężnikach na jezdni i dlatego ta część jest najbardziej narażona na korozje w Polsce będzie odwrotnie oczywiście .Resztę zdjęć po renowacji porobię i wkleję niedługo i demontaż zderzaka tylnego także :)
tak to wyglądało :
widok z boku.jpg
widok z od dolu.jpg
dziura wewnatrz.jpg

Na początku jak to ujrzałem to się załamałem :( :( pomyślałem jedno czeka mnie szrot :( :( ale już jest dobrze ;)
ODPOWIEDZ