Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

wahacz górny tył

Ervk
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011 16:35
Auto: Accord 2002
silnik: V6
Lokalizacja: dolny śląsk

wahacz górny tył

Post autor: Ervk »

Kupie wahacz tylny nr 20 ze sworzniem , szukałem na haparts.pl to tylko oryginalne za 500zl , wiec może byc dobra używka..
Załączniki
rear-lower-arm-3057699.png
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: wahacz górny tył

Post autor: figo »

Wpisz w wyszukiwarkę albo na allegro nr oem części, a znajdzie ci sporo zamienników. :idea:
HR
Ervk
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011 16:35
Auto: Accord 2002
silnik: V6
Lokalizacja: dolny śląsk

Re: wahacz górny tył

Post autor: Ervk »

Czytałem ze ponoć nie ma zamienników do 6 i 7 gen, a to co jest w katalogach to raczej nie pasuje . Chciałem uniknąć nie potrzebnego rozkręcania i latania 10 razy po sklepach ;)
Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 169
Rejestracja: 24 mar 2010 11:35
Auto: Coupe F20B7
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: wahacz górny tył

Post autor: Robertos »

Ervk pisze:Czytałem ze ponoć nie ma zamienników do 6 i 7 gen, a to co jest w katalogach to raczej nie pasuje . Chciałem uniknąć nie potrzebnego rozkręcania i latania 10 razy po sklepach ;)
Podobno pasują firmy Febest i Yamato:
Tutaj masz temat : http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f= ... ato#p32788" onclick="window.open(this.href);return false;
Ervk
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011 16:35
Auto: Accord 2002
silnik: V6
Lokalizacja: dolny śląsk

Re: wahacz górny tył

Post autor: Ervk »

Dziękuję za info, poszukam tych firm w sklepie.
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: wahacz górny tył

Post autor: wysio »

Zainstaluj aplikację na Androida AutoDoc. Zamówiłem tam trochę części i cenowo wychodzi całkiem dobrze. Mają też sporo gratów. Dostawa z Niemiec.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ