Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

radio 1DIN z ekranem

Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

radio 1DIN z ekranem

Post autor: krisss111 »

Może ktoś jest chętny przytulić moje radyjko? Fajny gadżet, jeśli ktoś ma chęć odtwarzać pliki multimedialne i korzystać z kamery cofania i navi, a nie chce ładować radia 2 DIN. Mam je już kawałek czasu, wcześniej miał je Prywo.
Konkretnie jest to model XBS DMI7906.
Link do specyfikacji jaką mi się udało znaleźć w necie:
http://www.xbs.pl/produkt.php?id=33" onclick="window.open(this.href);return false;
Radio działa poprawnie ma tylko jeden fuck up, nie rozwikłany... nie odtwarza karty pamięci, widzi kartę, ale nie widzi zawartości. Próbowałem rozkminić temat z ziomkami z HAKP, ale że w sumie nie korzystam z karty to odpuściłem. Poza tym navi działa, z karty pamięci (jest drugi port i ten działa :-D ), ja mam jakąś tam auto mapę. Filmy odtwarza w różnych formatach. Muza z mp3 też śmiga. Kamera cofania przełącza się sprawnie... nie wiem co tam można jeszcze napisać .... aaa, niby jest port USB, ale u nas jest ta śmieszna wypustka w panelu z przyciskami od sprysków+sterowania światłami i nie mogłem akurat USB sprawdzić bo przez tą wypustkę nie da się podpiąć kabelka, bo gniazdo jest w spodniej części panelu, ale pewnie działa. Jest też kabelas do produktów z jabłkiem, ale też go nie sprawdzałem :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tutaj jakiś z lekko chaotyczny (żaden ze mnie spielberg) filmik jak to mniej więcej działa.
https://www.youtube.com/watch?v=AOaQuxuGo1s

Cena jakieś 250 PLN (każdą propozycję rozważę ;-) )
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: radio 1DIN z ekranem

Post autor: krisss111 »

można zamknąć i nawet usunąć 8-)
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Zablokowany