Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

OZ Superleggerra 17"x7 ET40 4x114,3

Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

OZ Superleggerra 17"x7 ET40 4x114,3

Post autor: regret »

Witam.

Jak w temacie ...

Na sprzedaż idą moje OZ Superleggerra o parametrach : 17"x7 ET40 4x114,3.
Cóż mogę napisać ... jedna z topowych superlekkich felg (6,8kg !!! ) supermocna made in itally. Kultowy wzór znany z NSX-ów. W moim posiadaniu jakieś dwa sezony.
Felgi są proste, nie spawane, nie maja żadnego podkreślam żadnego ubytku, rysek przetarć, otarć itp. Są odrestaurowane (zajął się tym profesjonalny zakład lakierniczy zajmujący się regeneracją felg) . OZ jeździły na oponach z runflatami wiec zawsze były zabezpieczone przed jakimikolwiek uszkodzeniami.

Cena baaaaardzo okazyjna . Interesuje mnie 1650zł (bez dekielków)

jeśli ktoś sobie życzy carbonowe oryginalne dekle OZ - dopłata 150zł . Na życzenie mogę zostawić na dwóch kołach opony goodyear excelence 215/45/17 (lato) -jeździły na tyle i są w dobrym stanie (dorzucam je za free) ,na przód mam brigstone (też za free ) lub 2x Gooduear F1 Eagle 215/40/17(nowe) dopłata 300zł. Sprzedam i oddam w dowolnej konfiguracji.

Cena okazyjna - na allegro taki set 2500zl i raczej do lakierowania nie wiadomo w jakim stanie . U mnie szybki i pewny deal.
Btw. Jest możliwośś zakupu jeszcze dwóch takich felg bo łącznie posiadam ich 6 sztuk ...wiec jeśli ktoś potrzebowałby na zapasówkę....
Załączniki
oz.jpg
oz.jpg (90.93 KiB) Przejrzano 2449 razy
NPK Team
De opresso liber
ODPOWIEDZ