Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Mała awaria serwera

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Mała awaria serwera

Post autor: stars »

Witam po długiej przerwie, wczoraj mieliśmy małą (czyt. poważną) awarię serwera na którym stoi forum. Mamy backup z godzin porannych 10 stycznia. Jeśli ktoś prowadził zażartą dyskusję to niech uzupełni swoje wpisy, za niedogodności przepraszamy, obiecujemy poprawę.

pozdrawiam
Stars
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Mała awaria serwera

Post autor: Prywo »

a ja już myślałem że skasowałeś forum Accorda i postawiłeś nowe forum OPLA :lol:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mała awaria serwera

Post autor: stars »

Prywo pisze:a ja już myślałem że skasowałeś forum Accorda i postawiłeś nowe forum OPLA :lol:


Eee tam, o oplu to mogę napisać co najwyżej blog "Dlaczego odradzam zakup OPLA", ale to na inny wątek ;)
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mała awaria serwera

Post autor: misio40 »

stars pisze: o oplu to mogę napisać co najwyżej blog "Dlaczego odradzam zakup OPLA", ale to na inny wątek ;)

Ciekawy temat, poprosimy o rozszerzenie wypowiedzi :D
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Mała awaria serwera

Post autor: audiotone »

czyżby jakiś mały problem z tym..Oplem..był ? ;)
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mała awaria serwera

Post autor: stars »

A już Misio40 dostał odemnie telefonicznie serię narzekań. W skrócie: jeżdżąc Hondami przyzwyczajamy się, do ich niezawodności i bezproblemowej eksploatacji z czasem traktując to jako standard (szczególnie, że większość miała kilka Hond pod rząd), później jak ktoś jest zmuszony na jakiś czas Hondzinę zamienić na coś innego to srogo się może zawieść. Opelek jest może funkcjonalny, ale ma fatalne twarde zawieszenie, wspomaganie z którego nie można wyczytać drogi, trzeszczy i skrzypią jakieś plastiki, czujnik ABS się zepsuł (wymienić trzeba całą piastę bo czujnik jest zintegrowany - 500 pln), poszedł elektryczny stycznik klapy, napinacz paska osprzętu (wymiana wraz z rolkami i napinaczem i samym paskiem - 1700 pln), teraz ośka alternatora daje o sobie znać wibracjami na zimnym, opony zimowe kosztują majątek bo muszą to być wzmacniane XL 17'' 225x45, płyn do szyb schodzi w hektolitrach bo ktoś w oplu wymyślił, że jak pryskam na szyby to automatycznie pryskam na reflektor ;) Teraz mi zaczął jakoś kopcić więc albo coś z dolotem, turbiną lub wtryskami... ehh!
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2092
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Mała awaria serwera

Post autor: QuicksilveR »

Niestety. Miałem tak z Oplem Vectra B (2002) :-/ Na same naprawy Opla wydałem chyba dwukrotnie więcej niż na eksploatacyjne wymiany w obu moich Hondach.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

Re: Mała awaria serwera

Post autor: rychu94 »

potwierdzam niezawodność hondy poprzednie auto to audi A6 C4 2.5TDI silnik chyba najlepszy na świecie ale silnik to nie auto przez niecałe 3 lata tyle mnie kosztował że już dobrego słowa o tym aucie nie powiem :mrgreen:
były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
ODPOWIEDZ