Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

NOWY MODERATOR - propozycje

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: markus »

Gratulacje dla nowych moderatorów. Oby zapanowało wreszcie Prawo i... Porządek :lol: :lol: :lol:
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: slepak »

Myślę że 2 posty do blokady działu giełda to zdecydowanie za mało, proponuję 10 postów i minimum 30 dni stażu na forum, inaczej to nadal będzie bez sensu. Dobrze że w końcu ktoś się za to zabrał o czym trąbiłem już rok temu że pełno sępów bez "witam" tylko na dział giełdy się rzuca.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: Edi »

markus pisze:Gratulacje dla nowych moderatorów. Oby zapanowało wreszcie Prawo i... Porządek :lol: :lol: :lol:
Dzięki :D .
Postaramy się o porządek, a reszta ....... to się zobaczy ;)
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: MuzykGrzes »

Co do tych obostrzeń to i tak dobrze że Stars zastosował takie ,są na razie w fazie testów a i tak musimy ręcznie dwa pierwsze posty nowych userów zatwierdzać nie ważne w którym się pojawiają dziale.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: slepak »

MuzykGrzes pisze:Dobra z racji na zmiany w administracji na forum kilka słów wyjaśnienia.
Jak zauważyliście nasz administrator Stars obdarzył mnie nową funkcją jaką jest administrator.
Dodatkowo tez są inne zmiany - nowy moderator - Regret oraz od dziś Edi
Jak można przeczytać na początku wątku od powstania forum system miał trzech moderatorów Misio40 ,Trojan i Prywo .Następnie Trojan z racji na ustalenia i objęcie przeze mnie funkcji moderatora zrezygnował z tej funkcji. Niestety ostatnimi czasy jak pewnie zauważyliście nasze forum stało się portalem aukcyjnym na który wpadają ludzie żeby zamieścić ogłoszenie i ten proceder został ukrócony poprzez zablokowanie nowym użytkownikom możliwości pisania w dziale sprzedam poniżej dwóch postów - ta opcja jest teraz w trakcie testów ,więc proszę o wyrozumiałość bo na razie ręcznie akceptujemy dwa pierwsze posty nowych userów.
Mam tez nadzieje że zaakceptujecie nowych moderatorów a nowy skład szybko zapozna się z nowymi zadaniami i będzie tolerancyjny i surowy w kwestii nowych obowiązków tak by na forum każdy mógł wyrażać własne zdanie ,ale zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Dlaczego tak ważna funkcja została przydzielona bez ankiety żadnej ?
Taka osoba powinna świecić przykładem, a niestety od jakiegoś czasu jest inaczej. Publiczne krytykowanie i docinki. Kolega Rexio zapewne się wypowie.
Sam dostałem bana za kulturę osobistą i posty nie na temat, a co można spotkać w tym temacie pierwszym z brzegu?
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f= ... &start=410" onclick="window.open(this.href);return false;
Zanim się zacznie wymagać od innych,trzeba spojrzeć na samego siebie.
Jestem tutaj znacznie dłużej stażem niż wspomniany Administrator i nigdy takich problemów nie było!!
A dwóch nowych moderatorów wybrany na zasadzie "sympatii" do Admina.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: rexio »

Żeby nie zaśmiecać tematu opisu auta jednego z userów napisze tutaj odnosząc się do:

http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f= ... &start=410" onclick="window.open(this.href);return false;

jak również do powyższego problemu wyciągniętego przez Slepaka oraz ogólnie do poziomu ludzi na forum.

Ja mam wyje**ne. Serio. Z racji wieku, ilości aut które codziennie mieli mi się w rekach, podejścia do nich oraz swojego gustu, który jest jak ****. Każdy ma swoją. Nie jestem typem który owija w bawełnę. Coś mi nie leży to staram się to akcentować prosto i jasno. Być może z uwagi, że mam duży dystans do siebie inaczej to odbieram jak mi ktoś jedzie i jak już wspomniałem - mam wyje**ne.

Swego czasu rzucał się o to jak ryba bez wody regret. Wyhamowałem. Serio odpuściłem. Było to widać. Jednakże regretowi tak zaszedłem za skórę, że w końcu będąc moderem mógł mi pierdołę warna. Za pierdole. Serio. Ale jak już pisałem mam wyje**ne. Każdy jednak widzi ilu userów z kółka wzajemnej adoracji coś ciągle nie leży w stosunku do mojej osoby. Często czy to w jakimś temacie, czy na czacie można zobaczyć jakieś przytyki. ***********************************
Świadczy to jednak o poziomie przestrzegania zasad na forum jakże wybiorczo stosowanych i egzekwowanych przez "władzę". Nie piszę tutaj np. o Edi - dziewczyna na moje oko jest serio ok, uwagi zawsze ma wyważone, potrafi sensownie wymoderować. I co najważniejsze potrafi pisać poprawnie po polskiemu. Bo moder, który nie potrafi poskładać literek w wyraz lub też postawić poprawnie przecinka to ****, nie moder. Nevermind...

Swego czasu przez kilka lat bylem moderatorem na bardzo dużym forum komputerowym. Moderowanie to jest też robota, trzeba czasami odsunąć na bok swoje sympatie i być sprawiedliwym sędzią. Może ci nasi kiedyś to ogarną.

Zapisałem się tutaj jakieś dwa lata temu i pamiętam kilku userów których już nie ma. Może sprzedali auto, może spasowali z racji atmosfery. Jak już kiedyś gdzieś pisałem - na skrzynce mam wiadomości od niejednego usera serio coś doskwiera. Kto jak kto ale np. Slepak ma serio łeb na karku i wiedzę. Do tego staż na forum ALE pisze czasami wbrew mainstreamowi tutaj panującemu, wiec złe. Zgnoić! :lol: Swego czasu pamiętam ze po jerek'u też ktoś coś jechał. Coś że felgi chrom do ****- naśmiewania było co nie miara a tak szczerze to jeden z nielicznych Accordów, który od początku mi się podobał. Gusta - wiem, każdy lubi co innego, ale jechało się po nim aż milo, co koledzy?

Nie mowie ze tutaj nie zaglądam, ale już mnie tutaj nic nie ciągnie tak jak kiedyś. Tak, wiem - to se idź bądź fajny gdzie indziej, nikt cie tu nie trzyma. Spoko, ja to kumam. Tylko weźcie się zastanówcie czy wszystko jest tak super hiper. Mi to serio wisi. Bo mam wyje**ne.

A teraz to można pokasować, dac bany, srany, warny, pieroly. Mam wyjeb**ne. Tylko wyciągnijcie sobie może jakieś wnioski. Nie miejcie wyje**ne. :lol:
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: Prywo »

Panowie nie wiem o co bijecie pianę.
Grzesiek był wcześniej typowany na moda i było dużo osób za (zapraszam do pierwszego postu w tym temacie).
To że Stars zrobił bo adminem, a nie modem to już jego sprawa, tylko i wyłącznie.
Ślepy też byłeś typowany przeze mnie na moda, doceniam Twoją wiedzę i zaangażowanie w forum, jednak kilka osób miało jakieś zastrzeżenia co do Twojej kandydatury, np: cytat "...ślepak jest za porywczy i za bardzo się rzuca..."
To że ktoś jest długo na forum nie zrobi z niego od razu moda, na HAKP i na H3M jestem bardzo długo i jakoś modem nie jestem, a są tam modami osoby w wieku takim, że jak ja się tam zalogowałem to one jeździły w foteliku na tylnym siedzeniu auta, mam o to pretensje ?, nie.
Jeśli chodzi o Edzię to by została modem to był mój pomysł i za moją namową i tak naprawdę bez jej wiedzy została awansowana na moda i uważam, że bardzo dobrze wykonuje swoją robotę.
Tak naprawdę to dzięki niej Stars coś dodatkowego ogarnął na forum.
Regulamin jest jaki jest i trzeba go respektować, swoją drogą ten regulamin od dawna powinien być wprowadzony na forum, niestety z racji tego że Misio zaginął w akcji, a my (ja i Trojan) nie mogliśmy doprosić się Starsa by to nam ogarnął to dobrze się stało, że Grzesiek dostał admina.
Teraz jest admin który często jest na forum.
Teraz mała dygresja do Rexia.
Dlaczego używasz niecenzuralnych słów ?
Jeżeli byłeś (a może jesteś) modem to zapewne sam ścigałeś za takie teksty, na tym np polega robota moda, to ze masz wy@#$ne no to super, miej, ale się z tym nie obnoś bo mnie to absolutnie nie obchodzi.
Jeśli chodzi o userów (byłych) którzy nie wchodzą na to forum to ten, że nie mają auta i nie zaglądają tu bo nie mają potrzeby, ja też nie zaglądam na forum BMW5er, BMW3er, Audi A4 klub, Civic klub, zapwne większość z Was zauważyła że i tu rzadko ostatnio zaglądam, ale jest to spowodowane tylko i wyłącznie tym, że nie posiadam już auta związanego z konkretnym forum.
Uważacie że tu jest terror i PISowska władza ????? :lol: :lol: :lol: :lol: nie bądźcie śmieszni, zapraszam na Audi A3 klub (tam to jest dopiero terror), o nic nie można spytać bo za 2 złe wypowiedzi lub za brak użycia "szukajki" dostajesz bana z automatu
Myślicie że tu się gasi zapał innych i równa z błotem ich indywidualne pomysły :lol: proszę poczytać forum Civica lub zobaczyć stronę na FB.

Nie przesadzajcie z tymi tekstami, już kiedyś pisałem o tym:
Jak ktoś chce się wyżyć to niech idzie pobiegać, a nie sieje zamęt na forum.

A swoją drogą Rexio to wyedytowałem Tobie słowa które nie pasują w Twoim poście :geek:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: slepak »

Każdy wie do czego jest regulamin, ale żeby przestrzegać danego regulaminu i był dobrze spostrzegany i zrozumiany dla innych trzeba się także do niego stosować,tym bardziej osoby które są Adminami czy Moderatorami. Chyba się nie mylę prawda?
To w takim razie czemu "władza" się do niego nie stosuję i robi prywatne wycieczki poprzez posty publiczne na forum do np. Rexia?
A gdy coś się napisze czy zwróci uwagę dostaję się ostrzeżenie lub blokadę?
Napisałeś wiele, a nie o tym o co tak naprawdę chodzi. Porównanie do władzy RP jest jak najbardziej na miejscu, jak admin może sobie kpić-drwić-szydzić z innej osoby czy jego gustu jak modyfikuję auto, pisać wiadomość nie na temat, gdzie w innym temacie to samo egzekwuję od innej osoby czego sam nie przestrzega? Chyba coś nie HALLO prawda? Gdy czegoś wymagam-oczekuję od innych osób to najpierw sam musiał bym mieć 1000% pewności że sam się do tego stosuję i że "wypada" mi zwracać komuś uwagę za to czego sam nie robię. No chyba że "władza" może wszystko i nic w tej materii się nie zmieni :lol: Także mnie prywatne układy,awansiki między Starsem a Myzykiem nie interesują.
Nikt tego wcześniej z nikim nie ustalił, a do tego wykracza poza zakres swoich uprawnień i nie przestrzega regulaminu.

Zrezygnowałem SAM z propozycji Moderacji na tym forum bo uważam że było dobrze tak jak WCZEŚNIEJ, że nie potrzeba takiej liczby osób żeby był tu porządek, a jak dla kogoś "porywczość czy rzucanie się" jest problemem poprzez napisanie kilku słów prawdy i tego co jest nie tak do publicznej wiadomości to już rozumiem,bo nie od dziś wiadomo że najtrudniej wszystkim wychodzi dążenie do swojej racji, swojego zdania i praw. A pisząc o stażu miałem tutaj na myśli porządek jaki był mimo tak naprawdę 1 lub 2 MODERATORÓW, a nie o przydzielaniu mi jakiejś funkcji której bym i tak nie chciał co już wyraźnie pisałem miesiące temu.
Może zacytuję wiadomość z poprzedniego postu żeby było wszystko jasne:
Jestem tutaj znacznie dłużej stażem niż wspomniany Administrator i nigdy takich problemów nie było!!
Także nie rozumiem skąd niby mam mieć o to pretensje że jestem ileś dni dłużej na jakimś forum niż sam Admin:D

:arrow: Także dziwią mnie wypowiedzi pokroju że ktoś sieje zamęt, czy że mam sobie iść pobiegać bo napisałem kilka słów prawdy o tym co tu się dzieje i co robi główna osoba na tym forum.

:arrow: Mam dość jakiś docinków które mają tu miejsce od jakiś dwóch miesięcy od Muzyka i Regreta i nikt z tym nic nie zrobił i udawania że nic się nie dzieje, a sam dostałem bana na tydzień za "BRAK SZACUNKU" który tak ma być egzekwowany i to od osób które tego same nie robią! Gdyby nie było problemu nie marnował bym 20 minut swojego czasu na napisanie tej wiadomości, myślę że wszystko przedstawiłem jasno i zrozumiale o co chodzi w tym wszystkim. Nikt nie będzie mi mówił co mam robić,pisać,blokował,edytował moje posty itd.gdy sam nie świeci przykładem i postępuje inaczej niż regulamin. A jak ktoś dalej uważa że nie ma problemu to niech przejrzy wiadomości dwóch wyżej wymienionych osób to się przekona w czym tkwi cała "afera" bo to uwielbiane przez wielu słowo gdy jakiś "krzykacz" napisze kilka słów prawdy.
Jak chce się innych nauczyć przestrzegać regulaminu niech się najpierw z nim zapozna i sama przestrzega, a dopiero potem oczekuje od innych tego samego. A jako forum dyskusyjne(publiczne) powinna być ANKIETA kto ma jakie funkcje, a nie prywatne układziki załatwione poprzez prywatne wiadomości. Amen.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: rexio »

Slepak, masz 100% racji. Tylko to jest walka z wiatrakami. Mi tam wisi kto tu jest modem, a kto adminem. Ja z tym problemu nie mam bo nie swiadczy to o MOIM forum tylko o kims kto te funkcje poprzydzielal. I tak nic nie zmienia, a jak juz zrobia ankiete to i tak chlopcy z ferajny zaglosuja na swoich Don Corleone. Mi to wisi. Jest natomiast nadzieja, ze moooze w koncu naucza sie poprawnie skladac literki oraz umieszczac znaki interpunkcji zgodnie z ogolnymi zasadami jej stosowania. Moze...

Teraz mi sie jeszcze przypomnialo, a propos tego stosowania regulaminu wybiorczo... Swego czasu regret cisl beke z kims ze mnie na czacie az milo. Byl juz moderatorem, padaly niecenzuralne slowa i to duuuzo fajniejsze niz dupa. Zabawa w najlepsze! Stad zapamietalem Edi, wpadla i poukladala troche ten bajzel.

Na wewnetrznym forum moderow juz sie pewnie beda grupowac i naradzac :lol: Slepak znowu sie rzuca, idiota rex mu wtoruje. Dajcie sie cymbalom wykrzyczec, przejdzie im, niech ida w pi....
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2097
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: QuicksilveR »

Proszę Was. Nie róbcie tu tego, co się stało częstym na HAKP (to był jeden z powodów, dla których przestałem się tam udzielać - co temat, to spinki).
Szkoda nerwów i atmosfery na tym kameralnym, bądź co bądź, forum.

Wysłane za pomocą mTalk
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
ODPOWIEDZ