Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda/ Acura NSX

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Honda/ Acura NSX

Post autor: Mlody98 »

Witam. Panie panowie, zbieram informacje na temat ww auta. Najchętniej poczytał bym opinii użytkowników w polsce :) A może i wy macie jakąś wiedzę? Jak się sprawdza automat w tych autach (zmiana biegów w kierownicy) - czy jest to automat tego samego pokroju co w coupe VI? :P Chodzi o to, czy przy kupnie się go wystrzegać czy jest ona zaletom tego auta? Poczytam wszystko od wszystkich i o wszystkim na temat tego auta ;)
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: Szaaryy »

Wątpię czy ktoś ze zwykłych zjadaczy chleba jak my miał bezpośrednią styczność z tym autem :D chociaż kto wie

Ja bym na twoim miejscu szukał jakiegoś forum poświęconego typowo nsx, nawet zagranicznego. Tam bym zaczepił jakiegoś posiadacza i wypytał o wszystko.

Swoją drogą świetne auto, niedocenione a szkoda. Koniecznie się pochwal w razie gdybyś kupił :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
farmi
Posty: 274
Rejestracja: 18 mar 2015 06:05
Auto: CG4 01 AT
silnik: F20B7
Lokalizacja: Polska

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: farmi »

serio masz 250 tys zł na ten wóz ?
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: Mlody98 »

Pytam tutaj, bo jestem tu zarejestrowamy i wiem tez ze jest tu wielu motoryzacyjnych entuzjastow ktorzy znaja sie na rzeczy i posiadaja informacje nie tylko na temat accorda :)
Niee jest to jeszcze zatwierdzone posuniecie - jak wyrzej napisalem narazie zbieram informacje bo o aucie wiele sie slyszalo ale tylko rzeczy typu " kosmiczne auto, postrach ferrari w latach 90', piekna sylwetka" itd a chcial bym sie dowiedziec rzeczy bardziej przyziemnych czyli jak to np jest z ta skrzynia, jak wyglada serwis (czy czesci wystepuja w innych hondach i nie ma problemu z zamowiniem pospolitych rzeczy?) itd itp:)
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: figo »

Na forum civicklub.pl jest użytkownik chyba Krzesimir (jak jeszcze tam zagląda), ma dwa nsx-y, zarejestruj się i podpytaj. :idea:
HR
Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 184
Rejestracja: 27 wrz 2013 13:50
Auto: CG1
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Kielce

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: Kondziu »

Można tanio kupić jak ktoś ma trochę gotówki.

Obrazek
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: Szaaryy »

Licytacja, cena prawdopodobnie pojdzie w górę no i trzeba by doliczyć koszt naprawy co w tym przypadku może pochłonąć kolejne dziesiątki tysięcy (choć nie musi)

Wydaje mi się, że żeby znaleźć cokolwiek sensownego trzeba by uderzyć w zagraniczne rynki, może nawet w japoński.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 184
Rejestracja: 27 wrz 2013 13:50
Auto: CG1
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Kielce

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: Kondziu »

Z kierownicą po prawej łatwiej i taniej by znalazł pewnie.
Chociaż jak niektórzy kupują dobre S2000 RHD to ceny są podobne jak za normalne sztuki w Polsce.

Pare lat temu S2000 można było kupić za 25k
A NSXa za 80k

Kto kupił i ma ten zrobił świetny interes :-)
spurkowa
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2015 20:31
Auto: CG4
silnik: F20B7

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: spurkowa »

Hej.
Co byś chciał dokładnie wiedzieć? Myślę że jestem w stanie trochę Ci pomóc :)
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Honda/ Acura NSX

Post autor: Mlody98 »

SPURKOWA poszlo pw ;) Jak narazie dowiaduje się różnych rzeczy o tym aucie, warto znać różne ciekawostki, opinie. Auto ciekawe a nigdy nie miałem okazji widzieć nawet na żywo :( - było by to spełnienie jednego z moich motoryzacyjnych marzeń od kąd mam prawo jazdy, a co do kwoty to zobaczymy za jaką te auta są naprawde sprzedawane ;)
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
ODPOWIEDZ