Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
CiviT
Posty: 82
Rejestracja: 18 wrz 2014 19:53
Auto: Accord 99r
silnik: f23z5

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: CiviT »

No jak będzie taka możliwość to na pewno ;)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: slepak »

CiviT pisze:Kolego slepak widzę ty jak zwykle masz jakiś problem i darzysz do zwady...
To co robię ze swoim autem to moja sprawa i nic ci do tego!
To że auto się do tego nie daje nie uważam bo to mógłbyś powiedzieć każdemu kto ma civica d13 d14 d15, accorda f18 itd a takich użytkowników jest pełno i wielu sobie modzi przy czym wiele z tych aut nie pojedzie po modach tak jak acc coupe w serii a jednak to robią bo to lubią więc takie gadanie że coupe jest za ciężkie żeby cokolwiek z tym robić jest głupie.

Wracając do tematu z tych filmików z neta wychodzi właśnie że 100-200 wypada dość słabo i w zasadzie jak f23 to jedzie, dlatego chciałem żeby ktoś zapodał filmik pokazujący że te 3.0 jednak jedzie lepiej ale widzę że nikt nie ma i nikt mieć nie będzie.
:arrow: Po pierwsze: Stosuj jakieś przecinki bo ten bełkot ciężko się czyta.
:arrow: Po drugie: Żadnego problemu nie mam, ale widzę go wyraźnie u Ciebie i nad osiągami 3.0 nad którymi się już pucujesz jakieś dwa miesiące i porównujesz do swojego super f23 :lol: Jesteś niedowartościowany czy o co chodzi?? Bo inaczej nie wiem jak już to nazwać i po prostu chcesz mieć stu procentową pewność że 2.3 jest szybsze od 3.0? :mrgreen:
Jak tak to napisano Ci poniżej co masz zrobić, a nie płakać na forum nad jakimiś filmikami i jakieś głupie docinki że tyle osób ma V6 a nikt filmiku nie wstawi itd.Wiele przewinęło się przez forum opinii na temat r4,v6 itd ale widzę w kółko męczy Cię ta sama kwestia.
:arrow: Po trzecie i ostatnie: Głupie to dopiero jest napisanie że f23 jedzie jak V6 tzn " w zasadzie" :lol: i to żeby zmieniać silnik dla 7 koni i 20 Nm i bawić się w tuningi na LPG.
A zdania swojego że QP jest ciężkie nie zmienię, f23 też miałem, a w swoim aucie to i wszędzie możesz dziury porobić i farbkami pomalować bo lata mi to i powiewa.

:!: Także proszę Cię wreszcie daj sobie spokój z tym tematem bo powoli robi się to nudne, tak samo jak pisanie że dążę do jakiejś zwady co jest bzdurą.... Pozdrawiam
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: KOko »

Jak dla mnie to ten temat powoli zaczyna wyglądać tak:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: regret »

KOko pisze:Jak dla mnie to ten temat powoli zaczyna wyglądać tak:

Obrazek

Obrazek

Koko wygrales <3 - ale serio to tak wyglada
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: rexio »

Ja podziwiam Slepaka ze nadal ma sile. To tak jakby tlumaczyc tym co maja krotkie fiuty ze jednak posiadanie porzadnej fujary ma swoje plusy. Ale nie bo z ktorkimi technika sie liczy, rozmiar nie ma znaczenia... taaa...
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: Prywo »

JAK ZOBACZĘ JESZCZE JAKĄŚ JEDNĄ WRZUTĘ TO ZAINTERESOWANI OTRZYMAJĄ NAGRODĘ GWARANTOWANĄ W POSTACI SZYBKIEGO MIESIĘCZNEGO URLOPU OD FORUM :evil:

JESZCZE JEDNO
PROSZĘ UŻYWAĆ KULTURALNEGO JĘZYKA I NIE UŻYWAĆ OKREŚLEŃ

rexio pisze: "fiuty", "fujary"
bo dla następnych takich przypadków są również przewidziane nagrody

przestańcie zachowywać się jak na załączonym gifie, bo będę musiał warknąć ja, osobiście nie lubię tego robić bo uważam że są tu dorosłe osoby, a nie gimbusy
Zawsze można się dogadać i czasami lepiej coś przemilczeć niż powiedzieć za dużo.

ślepy - ja cię proszę, NIE ROZRABIAJ 8-)
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: regret »

Prywo pisze:JAK ZOBACZĘ JESZCZE JAKĄŚ JEDNĄ WRZUTĘ TO ZAINTERESOWANI OTRZYMAJĄ NAGRODĘ GWARANTOWANĄ W POSTACI SZYBKIEGO MIESIĘCZNEGO URLOPU OD FORUM :evil:

JESZCZE JEDNO
PROSZĘ UŻYWAĆ KULTURALNEGO JĘZYKA I NIE UŻYWAĆ OKREŚLEŃ

rexio pisze: "fiuty", "fujary"
ślepy - ja cię proszę, NIE ROZRABIAJ 8-)
Obrazek

to mi sie podoba
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: slepak »

Prywo, ale ja nie rozrabiam :mrgreen:
Po prostu nudzi mnie już czytanie że mam jakiś problem, że dążę do jakiejś zwady itd. Widocznie kilka słów prawdy jest zaraz odbierane jako atak...
Prosiłem też kilkakrotnie kolegę Civit żeby wreszcie "dał sobie spokój" z tą dziecinadą i problemem co jest szybsze czy z jakimiś filmikami, ale widać nie dociera, a wystarczy jakaś ustawka na spocie i będzie po temacie :)
Kolega Rexio i Prywo ma rację i czasem trzeba odpuścić i nie zniżać się do kogoś poziomu i nie powiedzieć|napisać o kilka słów za dużo z której zaraz wyniknie jakaś zbędna przepychanka słowna.
Ale z tym słownictwem to faktycznie mała przeginka poszła :twisted:
Pozdrawiam
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: escone »

Proszę.
Moje CG2 rozpędzanie powyżej 100km/h
https://www.youtube.com/watch?v=Mkjf1P5RqFE
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ